wtorek, 16 lipca 2024r.

Dariusz Banasik szkoleniowcem Pogoni

Nowym trenerem I-ligowej Pogoni Siedlce został Dariusz Banasik.

42-letni Dariusz Banasik ostatnio pracował w Zniczu Pruszków, z którym wywalczył awans do I ligi. W przeszłości nowy coach Pogoni trenował drużyny młodzieżowe i drugi zespół Legii Warszawa. Banasik podpisał z MKP Pogoń Siedlce roczny kontrakt.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

      1. I tutaj nasuwa się kluczowe pytanie czy nowy trener będzie chciał kontynuować współprace z duetem Tarachulski & Pawlusiewicz, czy zostanie mu to narzucone ? Jeżeli będzie mógł wybierać to jak najszybciej wprowadza zmiany, ale niestety ta druga wersja jest bardziej możliwa…

  1. Dariusz Banasik trener z tzw. wyczuciem i odpowiednią na to stanowisko dozą szczęścia. Posiada dobre wyczucie do zawodników których zna i ma do nich zaufanie. Ma też swoje wyczucie do ludzi i jest typem który wysłucha, ale sam podejmuje decyzje. W Legii, nie był lubiany za zbytni egoizm i niezbyt dobrą współpracę z innymi trenerami, ale jak widać po pracy w Pruszkowie może to być cecha dodatnia. Wiele zależy od tego jak zostanie zaakceptowany ze swoimi metodami pracy na początku i jakie to da efekty. Może być ciekawie.

    1. Jagiełło podlega opłatom transferowym, nie jest zawodnikiem powyżej 23 roku życia, więc trzeba byłoby za niego zapłacić minimum zgodnie tabelą transferową PZPN. To o ile dobrze pamiętam około 40000 złotych minimum, o ile Jagiełło nie miał zaproponowanego nowego kontraktu, na 60 dni przed końcem starego. Chyba że jest posiadaczem swojej karty, to wtedy wchodzi w grę tzw. kasa za podpis pod kontraktem (raczej od 10-15 tysięcy w górę) Powodzenia, a gość nie jest już młodzieżowcem.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;