piątek, 19 lipca 2024r.

Paczkowski zostaje, Osoliński odchodzi

Nowy kontrakt z siedlecką Pogonią podpisał Marcin Paczkowski. Z klubu odchodzi natomiast Bartosz Osoliński.

24-letni Marcin Paczkowski to wychowanek Pogoni. W siedleckim teamie występuje przez całą swoją karierę, z wyjątkiem rundy wiosennej sezonu 2012/13, gdzie był wypożyczony do Orląt Łuków. Siedlczanin podpisał roczny kontrakt.

28-letni Bartosz Osoliński w Pogoni występował przez ostatnie pół roku. Wychowanek CWKS Legii Warszawa nie przedłuży wygasającej z końcem czerwca umowy.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

9 odpowiedzi

 1. Paczkowski zostaje a ma wybór?
  Trzecia liga to wszystko na chwilę obecną na co stać tego zawodnika.
  Kozaczyński odszedł i co biją się o niego?
  Grzeje ławę i ten sam los podzieliłby Paczkowski.

  1. Co racja to racja. A które miejsce zajęła Pogoń w I lidze na koniec rozgrywek ? Czy mógłbyś mi aro przypomnieć tak jak to buńczucznie zapowiadałeś ?

 2. Biorąc miejsce w tabeli to nie jest taki słaby. Tzn . Reszta też nie prezentowała najwyższego poziomu. Wychodzi na to że jako wchodzący trochę jeszcze u nas pogra . Obiektywnie patrząc miał swoje (może malutkie)dobre momenty, kto wie może jak by był mocny zespół i dali by mu częściej się wykazać by zaskoczył. Poziom Paczkowskiego wyznacza reszta zespołu, zobaczymy czy w tym sezonie będzie o 1, 2,3 poziomy gorszy czy na tym samym.

 3. Jak odejmiesz każdemu z dołu tabeli po 3 pkt za Dolcan pomijając to co nam ukradli sędziowie to będziesz miał odpowiedź alez.

  1. Pytam jeszcze raz które miejsce zajęła Pogoń pseudoznawco, który mówiłeś o zajęciu przez Pogoń miejsca w pierwszej dziesiątce wiedząc, że drużny otrzymają walkowery, bo twoja cienka gadka była w marcu i kwietniu. Poza tym skąd wiesz jakie wyniki osiągnąłby Dolcan z drużynami które dostały WO. Nie wiesz i nigdy się nie dowiesz. Liczy się to co jest gamoniu, który nigdy nie potrafisz się przyznać do błędu. Zwisasz mi i twoje cienkie znawstwo piłki.

   1. Kolego nie s pinaj się!!! Po co ten ostry język!!!!!! Ciekawe czy ty jesteś nieomylny!!!!!!! Każdy prawdziwy kibic widzi naszą Pogoń w różowych
    Okularach …..

    1. Witaj adwokacie. Nikt się nie spina, nie znasz powodu tej polemiki to najlepiej będzie jak się nie będziesz wcinał.

     1. Nie jestem niczyim adwokatem!!!
      Wydaje mi się że obrażanie kogoś a dyskusja z nim to zupełnie coś innego.

     2. Tak jak napisałem powyżej, jak czegoś nie wiesz nie zabieraj głosu, tym bardziej jeżeli nie jesteś niczyim adwokatem.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;