piątek, 19 lipca 2024r.

Nowy pomocnik biało-niebieskich

Nowym nabytkiem MKP Pogoń Siedlce został Michał Bajdur.

Michał Bajdur to 22-letni pomocnik. Wychowanek Warty Mstów w swojej przygodzie z piłką występował także w Legii Warszawa, Kolejarzu Stróże, Dolcanie Ząbki i ostatnio w Zagłębiu Sosnowiec. W sezonie 2015/16 skrzydłowy zagrał w 21 meczach I ligi, w których strzelił trzy gole, w tym dwa Pogoni. Zawodnik podpisał roczny kontrakt.

źródło: własne; foto: zaglebie.eu

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

 1. W Zagłębiu nie za bardzo pograł, a teraz gdy jego ziomek Magiera (ściągał go do Legii) został dyrektorem w tymże Zagłębiu to zrezygnowali z niego ??? Zastanawiające, że Pogoń podpisuje kontrakt z rezerwowym Zagłębia Sosnowiec. Pewnie dlatego, ze nowy trener kiedyś go trenował w Młodej Legii. Sprawdza się że Pogoń podpisuje kontrakty z zawodnikami w zależności od tego gdzie grali, nie patrząc jak grali. Powodzenia, jedna kieszeń do kasy więcej, oby jakiś pożytek był z chłopaka, bo z tym może być trudniej.

  1. A ja mam nadzieję że to Ty się mylisz, że Banasik wie co robi i nie chodzi mu żeby przetrwać rok w pracy tylko zrobić coś więcej i to co weźmie to będzie przemyślana decyzja. Mam nadzieję że spotkanie zarządu Pogoni z Leśnodorskim nie będzie skutkowało brakiem resztek z Legii tylko coś więcej. Mam taką nadzieję bo cuda nie mogą trwać wiecznie i coś się u nas wreszcie zmieni na lepsze.?

   1. Twoje prawo mieć nadzieję axel. Ja natomiast wiem, że ta ewentualna współpraca będzie przede wszystkim korzystna dla Legii, a do Pogoni jeżeli ktoś będzie wypożyczany to zawodnicy którzy nie sprawdzili się w Legii i nie mają szans na grę nawet w II zespole. Nie przypuszczam, ja wiem. Troszkę pomocny w lepszym traktowaniu tych spraw będzie trener Banasik, ale troszkę. Z wielu względów o których na tej stronie pisać nie warto. A że coś się zmieni na lepsze, to oczywiste bo i w Siedlcach (mam nadzieję) ludzie uczą się na błędach. Tylko żeby efekt takiej współpracy był zgodny z oczekiwaniami kibiców, to potrzeba minimum trzech lat. Zarząd jest wybrany na 2 lata, zobaczymy po tym czasie.

    1. Pewnie masz sporo racji . Zdaje sobie sprawę że współpraca nie działa natychmiast i ten sezon będzie podobny do poprzedniego. Tylko jak by miało być jak piszesz to nie jest żadna współpraca. Jak nie ma korzyści dla obu stron to nie ma to najmniejszego sensu, może jestem naiwny ale mam jednak nadzieję , że w końcu ktoś potrafi myśleć i coś się zmieni. Nic na to nie poradzę że została mi tylko nadzieja bo co rok tak to wygląda. Pozdrawiam.

 2. do wzięcia jest Darmochwał.Grajek na pierwszą ligę bardzo dobry. może Banasik zainteresuje się tym zawodnikiem.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;