sobota, 13 lipca 2024r.

Ibis skazany na sukces (fotogaleria)

Ibis Styles działa w Siedlcach już od 10 czerwca, ale oficjalne otwarcie nastąpiło 1 lipca. Gościnne hotelowe progi przywitały rzeszę zaproszonych gości, w tym dziennikarzy.

W konferencji prasowej udział wzięli: Konstanty Strus (właściciel hotelu ibis Styles Siedlce), Marek Bulak (architekt hotelu), Ireneusz Węgłowski (wiceprezes zarządu Orbis S.A.), Małgorzata Morek (dyrektor Orbis S.A. ds. franczyzy Europa i Kraje Bałtyckie), Edyta Zalewska-Nowak (dyrektor hotelu ibis Styles Siedlce), Grzegorz Orzełowski (prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce) oraz Michał Chromiński (prezes MKP Pogoń Siedlce).

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

– Pan Konstanty Strus jest inwestorem w tym miejscu. Hotel jako nieruchomość jest jego. My zdecydowaliśmy się użyczyć nazwy i całego know-how do zarządzania w ramach sieci Orbis, która jest związana z jedną z największych grup hotelowych na świecie – AccorHotels. Wśród ibisów jest ibis styles i w tej marce będzie działał hotel, w którym jesteśmy w tej chwili – wyjaśnił Węgłowski.

W skład grupy Orbis wchodzi 116 hotelów, ale jej oferta z każdym rokiem ulega poszerzeniu. Tylko w 2016 roku otworzono już 4 hotele ibis Styles – o czym poinformowała Morek. – Hotele ibis Styles są wyjątkowe, ponieważ nie są niezestandaryzowane. Są najczęściej wybieraną marką w Polsce. Prawie co miesiąc otwieramy nowy hotel. Ta marka jest atrakcyjna dla naszych inwestorów, ponieważ stwarza możliwości współtworzenia hotelu.

– Hotel jest ogromnym uzupełnieniem możliwości Agencji Rozwoju Miasta. Daje on nam okazję do wyjścia z nową ofertą. Jeżeli jedna i druga firma chce osiągnąć sukces to jest na niego skazana, tak jak i na współpracę – powiedział prezes ARMS.

Po konferencji prasowej zaproszeni dziennikarze mieli okazje obejrzeć w jakich warunkach będą mieszkać hotelowi goście. Motywem przewodnim hotelu jest flora, co widać na każdym kroku. W Sali Kwiatowej odbyła się dalsza część uroczystego otwarcia. Po tym jak zaproszeni goście zajęli miejsce przy stołach zaprezentowano dwa filmy. Pierwszy opowiadał o sieci AccorHotels, natomiast drugi o tym jak powstawał hotel w Siedlcach.

– Od 25 lat zajmujemy się budownictwem mieszkalnym. Przygoda z hotelarstwem to fajna rzecz. Mam nadzieję, że hotel będzie stał na trwałych filarach. Jesteśmy otwarci na wspólne działanie. Chcemy, żeby do hotelu przyjeżdżały osoby z całego regionu. Stale stawiamy sobie nowe cele. Jednym z nich było stworzenie hotelu. Myślę, że kolejnym etapem rozbudowy obiektu jest stworzenie hali z prawdziwego zdarzenia. Będziemy dalej się rozwijać – zapowiedział Konstanty Strus.

Następnie głos zabrał Wojciech Kudelski: – Trzeba powiedzieć, że od pewnego czasu firma państwa Strusów stale nas zaskakuje, budując i sprzedając 600 mieszkań rocznie. W tym hotelu będą mieszkali ludzie z różnych stron. Goście z całego świata będą oceniać po tym jak ich przyjmiemy. Taki piękny hotel świadczy o poziomie naszego miasta. Dla nas jest to wyraz głębokiego patriotyzmu, że inwestujecie w naszym mieście – za co serdecznie dziękuję.

Ostatnimi akcentami oficjalnego otwarcia były poświęcenie hotelu przez ks. Stanisława Marczuka, przecięcie wstęgi w kolorze zielonym, przypominającym o barwach hotelu oraz część artystyczna.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Byłem, widziałem. Nic specjalnego. Za tą cenę oczekiwałem czegoś lepszego. Istniejące hotele oferują więcej. Ten ma tylko nazwę

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;