wtorek, 23 lipca 2024r.

Tomasiewicz wypożyczony, czterech na testach (fotogaleria)

Grzegorz Tomasiewicz został wypożyczony na rok do Pogoni Siedlce. Ponadto na treningu pojawiło się czterech testowanych zawodników.

20-letni Grzegorz Tomasiewicz to wychowanek Szczakowianki Jaworzno. Następnie młody pomocnik swoją przygodę z piłkę kontynuował w juniorskich zespołach MCKiS Sokół Jaworzno, Ruchu Chorzów oraz Legii Warszawa. Od 1,5 roku były młodzieżowy reprezentant Polski jest zawodnikiem Arki Gdynia. W sezonie 2015/16 zagrał w 15 meczach I ligi, w których strzelił jednego gola.

Z siedlczanami trenują także: środkowy pomocnik 32-letni Marcin Burkhardt (Ullensaker/Kisa IL), były golkiper Pogoni 22-letni Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm), skrzydłowy 19-letni Serhij Krykun (Podlasie Biała Podlaska) i testowany wcześniej w Pogoni 28-letni Mateusz Stąporski (ostatnio Gloria Buzău).

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

  1. POtrenować może bo to dobry zwyczaj w klubach macierzystych ale to zamknięty rozdział klubu jest – mam nadzieje

  2. Słusznie, Burkhardta też mam nadzieję, że nie zakontraktują. O Ukraińcu ciężko coś powiedzieć, a Stąporski moim zdaniem z Radomiakiem był jednym z lepszych.

  3. Przyjrzeć się Ukraińcowi dokładnie, Stąporski dobrze się pokazał z Radomiem, Kozakowi mimo tego co było, trzeba dać szansę.

  4. Ten ukrainiec, był testowany w Pogoni w ubiegłym roku w lipcu jak Sasal obejmował drużynę. Pamiętam go dokładnie bo grał w sparingu na Prusa. Prezentował się poprawnie, nie gorzej od innych którzy potem zostali w Pogoni.

  5. Najmocniej przepraszam tego chłopaka że napisałem mała literą, shift za słabo przycisnąłem. Powinno być Ukrainiec.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;