piątek, 19 lipca 2024r.

Wrzesiński zostaje, Sulejmani przychodzi

Konrad Wrzesiński zostaje w Pogoni Siedlce. Zawodnik podpisał roczną umowę z MKP Pogoń. Natomiast Alban Sulejmani został wypożyczony z Legii Warszawa.

Alban Sulejmani to 18-letni skrzydłowy. Piłkarz niedawno podpisał kontrakt z Legią Warszawa, która chciała go wypożyczyć. Młodzieżowy reprezentant Macedonii ostatnio występował w FK Renova, gdzie zagrał w 8 meczach.

22-letni Konrad Wrzesiński przez ostatnio rok był wypożyczony do Pogoni z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Po zakończonym sezonie piłkarz trenował w ekipie Dariusza Dźwigały, jednak nie znalazł uznania w oczach trenera i ostatecznie prawy obrońca rozwiązał kontrakt z Góralami. Wrzesiński jako wolny zawodnik podpisał roczną umowę z Pogonią. W sezonie 2015/16 zagrał w 32 meczach I ligi, w których zdobył trzy bramki.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej / Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. A jak tam przyszły zięć trenera Pawlusiewicza podpora środkowej lini zawodnik Paczkowski zostaje w Siedlcach ? Czy idzie na wymianę do Legii

  2. Nic lepszego nie moglo sie nam przytrafic niz pozostanie Wrzesinskiego. Chwala za to glabom z ekstraklasy, ze nie umieja sie poznac na dobrym zawodniku z zaplecza tylko sciagaja jakis rumunow z zagranicy…

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;