niedziela, 21 lipca 2024r.

Kiedy to zleciało?

Portal SportSiedlce.pl ma już 5 lat. Sami nie wiemy, kiedy to zleciało. Jeszcze wczoraj cieszyliśmy się ze 100 lajków na Facebooku, z pierwszych pozytywnych komentarzy, a dzisiaj… wybiło 5 lat naszej wspólnej przygody z siedleckim sportem.

Wspólnej, ponieważ od samego początku tworzymy portal dla wszystkich czytelników. Nadrzędnym zadaniem od pierwszego dnia istnienia było dla nas rzetelne i kompleksowe informowanie użytkowników portalu o wydarzeniach sportowych i okołosportowych z Siedlec. Bez przesadnej skromności można powiedzieć, że nam to się udało, wciąż udaje i będzie udawać!

488081_498022690254254_195422838_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SportSiedlce.pl miał – niczym drużyna sportowa – lepsze i gorsze momenty, różne kadry, ale cel rzetelnej i szybkiej informacji zawsze był na pierwszym miejscu. Jeszcze kilka miesięcy temu zawiesiliśmy działalność portalu ze względów finansowo-organizacyjnych, ale powróciliśmy do żywych. Nasza decyzja odbiła się szerokim echem, chyba nigdy wcześniej nie usłyszeliśmy tylu ciepłych słów o naszej pracy, niż w momencie zawieszenia działalności. Portal przetrwał trudne chwile, zmienił szatę graficzną i rozwinął się. Nie wypadało nam się poddać, ponieważ rdzeniem naszej działalności jej sport, a w nim nie ma miejsca dla takiego postępowania.

5000 – tyle artykułów stworzyliśmy przez 5 lat istnienia.

Kadra SportSiedlce.pl to temat na długie opowiadanie. Dziękujemy każdemu autorowi tekstów czy zdjęć oraz adminowi Kamilowi Mateusiakowi, który obecnie pracuje w Anglii. Wnieśliście do portalu cząstkę siebie i dzięki temu stał się wyjątkowy. DZIĘKI!!!

150474_539681016072773_546044491_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O czterech osobach, współtworzących portal od zarania dziejów należy jednak wspomnieć. Mateusz Ciulak zaczynał pracę w SportSiedlce.pl jako nastolatek. To on stał za pomysłem stworzenia siedleckiego portalu sportowego, który miał być szybki, kompletny i rzetelny. Mateusz był pierwszym redaktorem naczelnym, ale po roku wygryzł go niżej podpisany. Michał Michalski to świetny dziennikarz, a chyba jeszcze lepszy człowiek. Mateusz wielokrotnie docinał mu za jego rymowane tytuły, ale etyka pracy MM stoi na najwyższym poziomie. Chapeau bas panie Michalski! Redakcyjnym odkryciem należy określić Damiana Wiewiórkę. Zaczynał pisarstwo na SportSiedlce.pl w wieku 15 lat, czyniąc stałe postępy. Jego pracowitość, chęć ulepszania własnego warsztatu i pokora doprowadziły go na wysoki poziom. Dionkowi nie przeszkodziły nawet obowiązki związane ze studiami w Lublinie i nadal wspiera naszą redakcję. Maciek Sztajnert – ojciec chrzestny redakcji, wujek dobra rada – dołączył do naszej redakcji chwilę później niż reszta, ale z miejsca wywarł ogromny – pozytywny! – wpływ na funkcjonowanie redakcji. Najstarszy wiekiem w redakcji, ale najmłodszy duchem. Bez żadnego z nich SportSiedlce.pl nie osiągnąłby obecnego poziomu.

425102_496956440321369_1400650155_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziękowania należą się także czytelnikom. Każdy komentujący (9000 komentarzy!) dołożył cegiełkę do portalu i stał się jego współautorem. Na kolejne 5 lat życzymy sobie: po pierwsze dobicia do dekady, po drugie kolejnych 5000 artykułów, albo i lepiej, a także 10000 komentarzy naszych czytelników.

SportSiedlce.pl nie jest hermetycznym tworem, choć mamy swoje standardy. Jeżeli widzisz dla siebie miejsce przy naszym projekcie – jako sponsor, dziennikarz, fotograf czy grafik – zachęcamy do umacniania marki naszego portalu.

DZIĘKUJEMY!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Kamil Sulej, redaktor naczelny SportSiedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;