niedziela, 23 czerwca 2024r.

Ernest Dzięcioł zawodnikiem Leginovii

Ernest Dzięcioł, który w poprzednim sezonie występował w Pogoni Siedlce został nowym piłkarzem II-ligowej Legionovii Legionowo.

18-letni Ernest Dzięcioł to wychowanek Korony Jadów. Jako junior obrońca przeniósł się do Sarmaty Warszawa. Następnie przez dwa lata bronił barw UMKS Piaseczno. W 2014 roku młodzieżowy reprezentant Polski trafił do rezerw Legii Warszawa. To właśnie ze stolicy Polski Dzięcioł trafił do siedleckiej Pogoni. W sezonie 2015/16 zagrał w 13 meczach I ligi i strzelił jednego gola. W czerwcu młodzieżowiec przebywał na testach w Bruk-Becie Termalica Nieciecza. Ostatecznie piłkarz będzie występował w II-ligowej Legionovii Legonowo.


 

Mariusz Rybicki, który w poprzednim sezonie grał w Pogoni po zakończeniu rozgrywek przeniósł się do Korony Kielce. Zespół z ekstraklasy postanowił jednak wypożyczyć pomocnika do Miedzi Legnica.

 

źródło: własne; foto: PZPN

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Brawo prezes !! Nie można było o niego powalczyć to samo z Rybickim był do wzięcia podobno były rozmowy w jego sprawie i też nic??Wogòle interesują cię losy tego klubu jeszcze??Gdzie jakiś napastnik ??Może jakieś spotkanie z kibicami należało by kilka spraw wyjaśnić płacimy za bilety i karnety tylko czy jeszcze warto??

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;