niedziela, 16 czerwca 2024r.

Siedlczanki górą na gali Ladies Fight Night 3

Zawodniczki Gladiatora Siedlce wystąpiły na gali Ladies Fight Night 3.

Katarzyna Posiadała zmierzyła się w kategorii K-1 61 kg ze Słowaczką Lucią Cmarnovą. Siedlczanka wygrała jednogłośnie na punkty 3:0.

Wygrałam jednogłośnie na punkty! Bardzo dziękuję organizatorom gali LFN – Ladies Fight Night za zaufanie. Bardzo cenię swoje zwycięstwo. Jak widać moja przeciwniczka z dość długim zasięgiem przez co udało się przejść. Bardzo dziękuję za ogrom pracy trenera Andrzeja Wasilewskiego i mocny narożnik. Dziękuję chłopakom, którzy poświecili wiele swojego treningowego czasu głównie Robertowi Banachewiczowi, Mariuszowi Kordylasowi oraz fizjoterapeutce Joannaie Gorzale – powiedziała Katarzyna Posiadała.

W walce wieczoru wystąpiła Judyta Rymarzak z Gladiatora Siedlce. Nasza zawodniczka zmierzyła się w walce Muay Thai 57 kg z zawodniczką Kohorty Poznań – Martą Gusztab. Siedlczanka wygrała niejednogłośnie na punkty 2:1.

Wygrałam przez niejednogłośną decyzję walkę wieczoru na Ladies Fight Night The Femmagedon walcząc w muay thai w pełnym dystansie 5×3 minut. Walka była dla mnie ciężka, a przeciwniczka wymagająca. Kropkę nad „i” postawiły łokcie, które udało mi się wykorzystać tak jak chciałam dopiero w 5 rundzie. Dziękuję trenerowi Andrzejowi Wasilewskiemu za przygotowanie mnie do tego pojedynku, Mirosławowi Stępniakowi oraz za wsparcie Katarzynie Posiadale – powiedziała Judyta Rymarzak.

 

źródło: własne; foto: FotoKupinski.pl

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;