niedziela, 16 czerwca 2024r.

Kolejni testowani w Pogoni

Dwóch pomocników występujących w IV lidze trenuje z siedlecką Pogonią. Są nimi Sebastian Czapa i Kordian Latos.

Sebastian Czapa to wychowanek warszawskiej Polonii. Ponadto występował w Młodej Wiśle Kraków, II-ligowych Resovii Rzeszów, Wigrach Suwałki i Legionovii Legionowo, III-ligowych Pogoni Grodzisk Mazowiecki i Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, a ostatnio w Victorii Sulejówek. 22-latek miał także epizod w angielskim Staines Town FC.

Kordian Latos pierwsze kroki w piłce stawiał w Legii Warszawa. Po grze w Młodej Ekstraklasie tego klubu klubu przeniósł się do II-ligowej Legionovii Legionowo, skąd trafił do Jaroty Jarocin. Później grał w niższych ligach: w Pogoni Grodzisk Mazowiecki, KS Raszyn i ostatnio w Dolcanie Ząbki.

Zawodnicy będą sprawdzeni także w jutrzejszym sparingu z Olimpią Zambrów.

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

  1. Ludzie – bez jaj – kogo my testujemy? Piłkarzy którzy co rok zmieniają klub i tułają się po Jarotach i Drwęcach???

  2. Testy zawodników z poziomu IV ligi pokazują kierunek, w jakim zmierza Pogoń w sensie swoich możliwości finansowych. Ciągłe gadanie o super bazie treningowej nie przekona poważnych ludzi do przyjścia do Siedlec, jeżeli za tym nie będą stały pieniądze na kontrakty w stosownej wysokości. Zawodnicy doświadczeni nie będą się jarać bazą bo dla nich to nic szczególnego. Liczy się pieniądz a tego w Pogoni jest coraz mniej i będzie tylko mniej bo za dużo jest chętnych na miejskie pieniądze. Tak naprawdę od czasów Mostostalu nie było w Pogoni poważnego sponsora i nie zanosi się na to że będzie. Pytanie jest takie,…Co przez ostatnich 6 lat zrobił Zarząd klubu żeby to zmienić ??? Odpowiedż jest prosta,,,,,przez 6 lat powtarza to samo, że bardzo trudno znależć sponsora. Tylko że to wie każdy kibic a sponsora jak nie było,..tak nie ma. I pewnie długo nie będzie. Za rok, dwa może nie być także zespołu w I lidze, …potem to już będzie z górki.

  3. Mylisz się Alez w kwestii tych testowanych zawodników. Chodzi o kasę, ale nie w tym rzecz, że klub jej nie ma. Sprawa jest banalna: menadżerka.

    1. @kry,….w niczym o czym napisałem nie mylę się. Pokaż mi w którym aspekcie o którym piszę mylę się.

      1. Jaka menadżerka kry, tacy zawodnicy. Na to właśnie największy wpływ mają pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;