wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Wykład od politechniczek (fotogalerie)

Ograne na poziomie I ligi i reprezentacji juniorskich gdańszczanki nie miały litości dla UKS 11 Siedlce w pierwszym meczu turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski U-22.

Przewaga Politechniki była wyraźnie widoczna od pierwszego gwizdka sędziego. Gdańszczanki stosunkowo szybko objęły prowadzenie 10:0 i od tego momentu kontrolowały wydarzenia na parkiecie. Siedlczanki większość ze swoich zdobyczy punktowy zawdzięczały rzutom osobistym. Do przerwy PG prowadziła 39:12. W drugiej połowie gdańszczanki nie straciły rytmu, odnosząc ostatecznie przekonujące zwycięstwo – 82:23.

W sobotę o 19:00 zostanie rozegrany mecz Politechniki Gdańskiej z KS Wichoś Jelenia Góra, natomiast w niedzielę o 8:00 UKS 11 zmierzy się z koszykarkami z Dolnego Śląska.

20.01.17, 18:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)
I mecz turnieju ćwierćfinałowego MP U-22: UKS 11 Siedlce – Politechnika Gdańska 23:82 (6:28, 6:11, 4:21, 7:22)
UKS 11: 23. Dominika Paczóska 10, 7. Katarzyna Dębek 7, 5. Natalia Domańska 2, 10. Paulina Komar 2, 12. Sara Kwiatkowska 2, 15. Izabela Cabaj, 25. Paulina Grzymała, 1. Maria Kaczmarczyk, 6. Karolina Misiak, 4. Magdalena Retman
Politechnika: 36. Karolina Brzozowska 16, 11. Martyna Pyka 15, 9. Natalia Ławicka 10, 23. Marta Wrzochal 9, 33. Magdalena Klotzke 7, 13. Oliwia Plener 7, 8. Oliwia Radoń 7, 10. Anna Górska 5, 24. Zofia Korczak-Komorowska 2, 16. Katarzyna Tomaszewska 2, 5. Katarzyna Śmietańska