poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Występ Pogonistów w kadrze U-21. Bramka Tomasiewicza

Dwóch pomocników siedleckiej Pogoni wystąpiło w spotkaniu reprezentacji U-21 w ramach Turnieju Czterech Narodów. Polacy pokonali Włochów 3:1, a trzeciego gola strzelił Grzegorz Tomasiewicz.

W meczu z Włochami Robert Janicki spotkanie rozpoczął w podstawowym składzie i został zmieniony w 60 minucie. Z kolei Grzegorz Tomasiewicz wszedł na boisko na ostatnie pół godziny meczu i w 76 minucie ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Polski.

Na boisku w 83 minucie pojawił się także były Pogonista – Rafał Makowski.

W poniedziałek 27 marca o 17:30 Polacy zagrają mecz towarzyski z Grekami.

23.03.17, 12:00 – Piła

TCN U-21: Polska – Włochy 3:1 (0:0)

Bramki: Konrad Michalak 70, Karol Angielski 74, Grzegorz Tomasiewicz 76 – Riccardo Orsolini 52 (k)

Polska: Bartłomiej Drągowski – Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Paweł Bochniewicz, Jakub Bartosz – Oktawian Skrzecz (60 Robert Bartczak), Damian Rasak (86 Jakub Piotrowski), Filip Jagiełło (83 Rafał Makowski), Robert Janicki (60 Grzegorz Tomasiewicz), Mateusz Wdowiak (46 Konrad Michalak) – Oskar Zawada (60 Karol Angielski)

Sędzia: Sören Storks (Niemcy)