niedziela, 23 czerwca 2024r.

Konrad Wrzesiński żegna się z Pogonią

23-letni skrzydłowy Konrad Wrzesiński poinformował, że odchodzi z Pogoni Siedlce.

Popularny Wrzesień do klubu z Siedlec trafił dwa lata temu z Widzewa Łódź. W barwach Pogoni rozegrał 63 mecze i strzelił dziesięć bramek.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

14 odpowiedzi

 1. Smutna wiadomość wielka szkoda choć ta runda nieco gorsza w jego wykonaniu to dziękujemy za wszystko i powodzenia w nowym klubie

  1. DZIĘKUJĘ za radość jaką sprawił nam Wrzesień grając w Siedlcach.
   ŹYCZĘ dobrej gry w nowym klubie.

 2. Jeden z nielicznych których naprawdę żal wypuścić i jeden z niewielu że nie mam żalu i rozumiem jego decyzję. Powodzenia KONRAD.

 3. Wrzrsinski., Dybiec a na tym nie koniec. Odejdą zawodnicy ktorzy mocno zapracowali na utrzymanie i za chwilke o tym napiszą. I odchodzą z winy prezesa. Amator nie majacy pojęcia o piłce.

 4. Już pięciu. Odejścia były wiadome, pisałem że za sytuację w 2 rundzie odpowiada prezes dostałem sporo minusów ale nie zmienię zdania. Mam świadomość że sytuacja nie była komfortowa i błędy można popełniać. Nie zwalniałem Prezesa przedtem i nie zwalniam teraz. Rok doświadczenia swoje robi i czas na mądre decyzje dla Pogońi. Tego oczekóję i życzę powodzenia.

 5. Rzeczywiście szkoda Konrada, ale jeśli jest klub z Eklasy, który widzi go w swoich szeregach to nie ma co marudzić, tylko życzyć Wrześniowi powodzenia. Wydaje mi się, że, przynajmniej jeśli chodzi o wsparcie kibiców, to drzwi Pogoni będą zawsze dla niego otwarte. A propos wzmocnień, warto spróbować ściągnąć zawodników wyróżniających się w słabszych zespołach Nice I Ligi. Rafał Kujawa jest świetny, liczby mówią same za siebie. W Bytovii jest fajny chłopak z Lecha, niejaki Serafin, dobry lewy skrzydłowy. W Zniczu jest pomocnik Aleksander Jagiełło, odstający na plus od reszty zespołu. Wydaje się, że Frąckowiak nie do końca nadaje się na poziom I ligi. Może pomyśleć o Józefie Burcie, choć może jest jeszcze za młody. Jeśli nadal mógłby mieć status wychowanka, to przy regularnej grze, niemożebnie punktowałby w PYS. Kluczem jednak jest trener z wizją. Mam nadzieje, że nie będzie to Kafarski. Już lepiej były szkoleniowiec Stomilu. I qrde żadnych eksperymentów, jak z Broniszewskim.

 6. Kafarski bez sukcesów na równi pochyłej. Bierzmy bartoszka. Wrzesień dzieki – duży skok przed tobą – obyś dał rade

 7. dzięki Konrad za to co zrobiłeś dla Pogoni. Mam nadzieję, że nie będziesz trzeci raz wracał do Siedlec grać, że zrobisz karierę w ekstraklasie a może i na Zachodzie. Powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej i w życiu

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;