poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Pogoń po walnym. Sprawnie i optymistycznie

W czwartek (8 czerwca) odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków Miejskiego Klubu Piłkarskiego Pogoń Siedlce.

Zebranie zostało otwarte przez prezesa Michała Chromińskiego, który powitał wszystkich zebranych gości. Kolejnym punktem walnego był wybór przewodniczącego, którym został Krzysztof Karaś. Następnie zatwierdzono porządek obrad, regulamin zebrania, a także wybrano Komisję Mandatową (Mateusz Ciulak i Witold Jakubik) oraz Komisję Uchwał i Wniosków (Jan Niedziółka, Robert Żur).

W międzyczasie głos zabrała wiceprezydent Anna Sochacka: – Wykonaliście kawał dobrej roboty. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz klubu za pomoc w zajęciu wysokiego 11 miejsca. Niektórzy czekali na baraże, inni marzyli o ekstraklasie. Mamy jednak I ligę na kolejny sezon i życzę wszystkiego dobrego w przyszłości.

Chromiński przedstawił sprawozdanie z działalności Pogoni w 2016 roku. Za niezwykle optymistyczny należy uznać fakt, że MKP w omawianym okresie wygenerował przychód na poziomie ponad 300 tysięcy złotych. Kolejne punkty przewidziane w programie zebrania przebiegły sprawnie i bez zakłóceń.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. i jak co roku wszystko ok.
   Tylko zarządzanie amatorskie.
   Podobno kibice tak się nastawiali na ostrą dyskusje.
   Czy ktoś coś się odezwał.?

 1. ale klub. Ilu ludzi na sprawozdawaniu. nie normalnie ekstraklasa dzięki prezesowi. Brawo Betonie

 2. sprawnie i optymistycznie się nie sprzedaje i nikomu nie chce się komentować- lepiej jakby było konfliktowo i degradacja ? z punktu widzenia ilości komentarzy napewno. Gdzie są Ci co rychłą degradacje zapowiadali ?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;