Dobra passa Ósemki trwa. BAS Białystok pokonany (fotogaleria)

W meczu 7 kolejki II ligi siatkarki Ósemki Siedlce wygrały we własnej hali z BAS Białystok 3:2.

Pierwszy set przebiegał po myśli przyjezdnych. BAS triumfował 25:20 i objął prowadzenie w meczu. W drugiej partii doskonale zagrała Ósemka i rozbiła białostoczanki 25:16. W trzeciej odsłonie przyjezdne potrafiły się podnieść, ale końcówka seta należała do podopiecznych Jarosława Plewińskiego i to one wygrały na przewagi 26:24. W czwartej partii BAS pokazał swoją wyższość i wygrał zdecydowanie 25:17. Losy spotkania musiał rozstrzygnąć tie-break. W nim lepsza okazała się Ósemka, która nie dała szans ekipie z Białegostoku, triumfując 15:8.

W następnej serii gier Ósemka na wyjeździe w sobotę 25 listopada zmierzy się z Łaskovią Łask.

18.11.17, 16:00 –  Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: Ósemka Siedlce – BAS Białystok 3:2 (20:25, 25:16, 26:24, 17:25, 15:8)

Ósemka: 2. Marta Orzyłowska, 3. Marta Zich, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 10. Malwina Stroińska,  11. Katarzyna Pyzdrowska, 12. Maja Orzyłowska, 13. Ewelina Karsztun, 15. Karina Pinczuk, 17. Agata Skikiewicz, 18. Iga Bogusz (libero)