czwartek, 13 czerwca 2024r.

Dariusz Banasik trenerem Pogoni! Powrót szkoleniowca

Nowym trenerem Pogoni Siedlce został Dariusz Banasik, który związał się z klubem półrocznym kontraktem.

Dariusz Banasik ma 44 lata i swoją karierę trenerską rozpoczynał w młodzieżowych zespołach Legii Warszawa. Następnie prowadził rezerwy stołecznego klubu. W 2014 roku Banasik przeniósł się do Znicza Pruszków, z którym wywalczył awans do I ligi. Dwa lata później trener zawitał do Siedlec, gdzie spędził jedną rundę. Po tym okresie szkoleniowiec skorzystał z oferty Zagłębia Sosnowiec i przeniósł się na Śląsk. W tym klubie Banasik spędził osiem miesięcy i ostatnio pozostawał bez pracy.

Trener podpisał z MKP Pogoń Siedlce półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o rok.


źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

11 odpowiedzi

 1. Drużyna jest, ale ze trzy wzmocnienia ( nie uzupełnienia) by się przydały. Także pomysł na domowe mecze. Zobaczymy trochę czasu jest.

 2. mam nadzieję, że utrzyma Pogoń. Zachował się niepoważnie, wygadując głupoty, że z Pogoni nic już nie wyciśnie. Teraz wraca z podkulonym ogonem jak mu nie wyszło w Sosnowcu. Raczej będzie mu ciężko powtórzyć tamte wyniki i pewnie odejdzie za max półtora roku i o nim zapomnimy. Z drugiej strony to ten błędów nie popełnia, co nic nie robi. Teraz wzmocnienia i Pogoń do boju.

 3. TOMASZU:
  Zanim zaczniesz w takich chamskich słowach mówić o Banasiku, zastanów się co Ty byś wtedy zrobił na jego miejscu. Miał zapis w kontrakcie (sam to powiedział), że jeśli inny klub zaproponuje mu stołek to rozwiązuje z nami. Dostał propozycję za dużo lepsze pieniądze, w klubie z ambicjami i tradycjami. Ty byś nie przyjął? To jest praca, pieniądze, dumą i honorem potrafisz nakarmić rodzinę?

  1. kry nie zgadzam się z tobą odszedł to nie powinien przychodzić z powrotem.Bajer to on posiada.Zobaczymy na koniec sezonu.Bo ja osobiście temu panu nie wierzę.Wycisnoł cytrynę a teraz co chce osiągnąć.

   1. Własnie o to mi chodzi! O to co mówił po odejściu! Czego teraz tutaj szuka? Chyba tylko szmalu!

 4. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Walka o utrzymanie prawie do końca rozgrywek. Piszę prawie, bo być może już w maju, nie będzie o co walczyć. Na samym farcie zbyt długo nie pojedzie, kiedy warsztatu brak. Przykład Sosnowca jest wymowny.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;