niedziela, 14 lipca 2024r.

Udział Pogonistek w halowym turnieju (fotogaleria)

Udział Pogonistek w halowym turniejuUdział Pogonistek w halowym turnieju

Piłkarki siedleckiej Pogoni wzięły udział w XVII Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt pod patronatem burmistrza Pragi Północ w Warszawie.

Turniej rozgrywany był w trzech grupach. Siedlczanki rywalizowały w grupie A, gdzie zdołały odnieść jedno zwycięstwo z zespołem Diamonds Academy. Pozostałe dwa mecze zakończyły się porażkami biało-niebieskich.

Wyniki Pogoni:

AZS UW Warszawa – Pogoń Siedlce 4:2

Praga Warszawa – Pogoń Siedlce 8:0

Pogoń Siedlce – Diamonds Academy 3:2

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Zespół siedlecki rozegrał bardzo dobre zawody. Grały zawodniczki U-16. Grupa A w której graliśmy, to najsilniejsza w tym turnieju. MUKS Praga Warszawa – to aktualny Mistrz Polski w sezonie 2017/2018 na hali /marzec 2017 r. Wrocław/, UW AZS Warszawa – uczestnik rozgrywek Ekstraklasy Futsal, AK Diamond s Academy Warszawa – to jeden z najlepszych zespołów na Mazowszu. Porażka z Praga Warszawa nie przynosi wstydu, z AZS Warszawa dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, przegraliśmy w końcówce z bardziej ograna drużyna na hali. Wygraliśmy z Akademią Warszawa 3:2 po bardzo dobrym spotkaniu. O wyjściu z grupy zadecydowała dodatkowa tabelka, gdzie od zajęcia II miejsca w grupie i awansu do ćwierćfinału dzieliła nas jedna bramka. MUKS Praga Warszawa wygrała planowo turniej, wygrywając w wyższych stosunkach z innymi drużynami, zaś AK Diamond s Academy Warszawa zajął II miejsce w turnieju. III miejsce zajął KS Raszyn. Gra na tym turnieju siedlczanek napawa optymizmem przez zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Mazowsza U-16. Trener

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;