piątek, 14 czerwca 2024r.

Ruchy kadrowe w Pogoni. Siedmiu piłkarzy szuka nowych klubów

Siedmiu zawodników otrzymało od Pogoni wolną rękę przy poszukiwaniu nowych klubów.

Cezary DemianiukPaweł GarygaŁukasz JeglińskiSeiya KitanoSebastian i Piotr Krawczykowie oraz Michał Panufnik dostali zielone światło na szukanie nowych klubów. Demianiuk otrzymał zaproszenie na testy od III-ligowych Orląt Radzyń Podlaski.

Wcześniej Pogoń opuścili w poszukiwaniu nowych pracodawców: Dawid Kieplin (testowany w Lechii Tomaszów Mazowiecki) oraz Adrian Małachowski. Kontrakt z Miroslavem Pastvą został rozwiązany za porozumieniem stron.

Dawid Gargasz i Marcel Stefaniak zakończyli testy w Pogoni. Obaj wystąpili w sparingach z Orlętami Radzyń Podlaski i Radomiakiem Radom. Nadal z Pogonią trenuje Kamil Poźniak.

Nowi testowani w Pogoni to: Patrick Andrade (24-letni środkowy pomocnik z Republiki Zielonego Przylądka, ostatni klub – III-ligowe Salgueiros) oraz Klaidas Janonis (na zdjęciu, 20-letni defensywny pomocnik z Litwy, który poprzednio występował w ekstraklasowym FC Stumbras).

W środowej gierce wewnętrznej wzięli udział piłkarze rezerw: Piotr CerankaTomasz Górski i Patryk Skrzypek.

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. A pan Pawlusiewicz (burek)dalej siedzi .czyli w klubie sa pieniążki.tylko szkoda ze nie na zawodnikow

    1. chłopaki z Siedlec jednak za słabi na 1 ligę. Dziwię się, że Demianiuk musi przechodzić testy w Radzyniu. Co do KP to jedyna opcja byłaby jakbyś zloch złożył mu ofertę pracy u siebie. Bo inaczej będzie w Pogoni do emeryturki.

  2. Przykro to pisać zloch, ale masz coś chyba z głową. A jeśli taki odważny jesteś czemu Pawlusiewiczowi bądź Prezesowi tego nie powiesz?

    1. Pawlusiewiczowi to w oczy to powiedzialem ze jakby mial troche honoru to sam by odszedl.tylko jest swinia i liczy sie tylko kaska.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;