wtorek, 18 czerwca 2024r.

Tenisowe zmagania o tytuł najlepszego w naszym mieście. Trochim mistrzem (fotogaleria)

24 lutego poznaliśmy mistrza Siedlec amatorów w tenisie stołowym. W zawodach zorganizowanych przez Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach triumfował Marcin Trochim.

24 lutego w sali do tenisa stołowego w hali ARM, przy ul. Prusa 6  odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisie stołowym. Do rywalizacji w zawodach zorganizowanych przez Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach przystąpiło 25 uczestników. Zawody rozgrywano systemem do dwóch przegranych.

Aktualnym mistrzem Siedlec został Marcin Trochim. Tytuł wicemistrzowski przypadł Zbigniewowi Prokuratowi, zaś popularne „pudło” uzupełnił Wiesław Wiśniewski.

Kolejność końcowa:
1. Marcin Trochim
2. Zbigniew Prokurat
3. Wiesław Wiśniewski
4. MariuszCabaj
5-6. Stanisław Trzpioła
Leszek Gil

Ponadto rozegrano turniej pocieszenia. Jego ostateczna kolejność:
1. Jarosław Smorczewski
2. Dariusz Rzewuski
3. Łukasz Chruściel
4. Andrzej Wierzbicki
5-8. Aleksander Gryckiewicz
Sylwester Norwa
Bogdan Jarkowski
Wojciech Michalak

Czterech pierwszych zawodników z mistrzostw i turnieju pocieszenia otrzymało nagrody rzeczowe. Organizatorzy dziękują zawodnikom za udział w zawodach oraz za sportową rywalizację.

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 3 marca kolejne zawody tenisowe organizowane przez TKKF Siedlce. Tym razem będą to Mistrzostwa Siedlec amatorów w grze deblowej.

 

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: Web

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Widzę że jak turniej za darmo i do tego z nagrodami to i frekwencja dopisała. Niektórym nawet wypadek drogowy nie przeszkodził w przybyciu. Da się przyjechać jak są nagrody ? Oczywiście że się da.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;