czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Dublerzy pokonali Naprzód (fotogaleria)

Dublerzy pokonali Naprzód

Drugi zespół Pogoni pokonał w sparingu Naprzód Skórzec 4:0. W drużynie wystąpili w większości zawodnicy z pierwszego zespołu.

W drużynie Marcina Tomaszewskiego wystąpili piłkarze, którzy nie zagrali we wczorajszym meczu Nice 1 Ligi z Zagłębiem oraz kilku nominalnych graczy rezerw.

Mecz przebiegał pod dyktando biało-niebieskich. Już w 3 minucie siedlczanie prowadzili po trafieniu Pawła Marchela. 25 minut potem Mateusz Żytko wykorzystał błąd Pawła Krawczyka po dośrodkowaniu Damiana Świerblewskiego i było 2:0. Trzecią bramkę zdobył w drugiej odsłonie Świerblewski po zaskakującym strzale z dystansu. Wynik w końcówce meczu ustalił Żytko wykorzystując ponownie dośrodkowanie Świerblewskiego.

W Naprzodzie zagrali byli Pogoniści: Radosław Całka, Kamil Gołoś, Tomasz Kacprzak i Patryk Szachnowski. Z kolei w Pogoni wystąpili zawodnicy reprezentujący w przeszłości Naprzód: Sebastian Krawczyk i Paweł Marchel. Trener zespołu ze Skórca Kamil Wereda grał kiedyś w Pogoni, zaś szkoleniowiec Pogoni Marcin Tomaszewski prowadził Naprzód.