sobota, 15 czerwca 2024r.

Co się dzieje z Ziggy’m Gordonem?

W niedzielnym spotkaniu Nice 1 Ligi, w którym Pogoń Siedlce mierzyła się z Rakowem Częstochowa, Ziggy Gordon nieoczekiwanie znalazł się poza kadrą meczową. 

Ziggy Gordon do Pogoni trafił w zimowym okienku transferowym i od początku pobytu w Siedlcach spisywał się bardzo dobrze. Mimo to w kluczowym starciu o utrzymanie Szkot zasiadł na trybunach obok kontuzjowanych: Meika Karwota oraz Przemysława Płachety. Szkoleniowiec Pogoni Dariusz Banasik na pomeczowej konferencji prasowej został zapytany o przyczyny takiej sytuacji.

– To była moja decyzja. Mimo, że byliśmy w trudnym momencie i potrzebowaliśmy tego zawodnika, to Ziggy złamał regulamin drużyny i został od niej odsunięty.  Nie będę ujawniał, o co dokładnie chodzi, ale po rozmowie z radą drużyny uznałem, iż należy podjąć właśnie taką decyzję. Zdaję sobie sprawę, że ranga meczu była wysoka, ale chciałem być fair wobec pozostałych zawodników. Mogę powiedzieć, że Ziggy wyjechał i nie trenował z nami, dlatego też nie było możliwości, aby pojawił się dziś na boisku. Natomiast, jeśli ten sezon dla nas się nie skończy, jest szansa, że będziemy jeszcze z niego korzystać – powiedział trener siedlczan.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

10 odpowiedzi

 1. Panie Banasik obys Pan nie mnial okazji korzystać z Gordona.troche honoru i odejdz Pan!!!

 2. Gordon swoją postawą na boisku udowodnił że ma umiejętności, inteligencje boiskową i był najbardziej zaangażowanym zawodnikiem w pogoni. Banasik, w najważniejszym meczu o utrzymanie odsuwa najlepszego zawodnika. Czy trener nie działa na szkodę Pogoni?

  1. Jeśli samowolnie opuścił trening i drużynę przed najważniejszym meczem to słabo to świadczy o jego zaangażowaniu.

   1. Siejesz plotki, nikt tak nie powiedział, nawet banasik, naucz się czytać ze zrozumieniem

    1. Nie sieję plotek i chyba czytam że zrozumieniem – ,”mogę powiedzieć że wyjechał” to cytat z tekstu powyżej. Napisałem jeśli samowolnie bo nie znam szczegółów opieram się na wiadomości którą komentuję.

 3. Takie komunikaty tylko zasiewaja podłoże do plotek.
  A może w końcu dowiemy się dlaczego prezes nie chciał Marcina Burkhardta? Którego to (M.B) bardzo brakowało w tym sezonie i jego nieobecność przełożyła się na obecną sytuację.

   1. Zyczylbym aby każdy z piłkarzy był takim pijakiem, który na boisku robi różnicę…
    Rozumiem, że piłkarze nie powinni zbyt duzo imprezowac – jeśli rzutuje to na ich grę ale sorry… dawal rade.
    I mam gdzieś czy Marcin imprezowal czy nie jeśli na boisku robił różnice za dwoch. Wole pijanego Burkhardta niż trzeźwego Banasika.
    A tak BTW to czy myślisz, że piłkarze z LM nie piją? Mylisz się.

 4. Widocznie zobaczył trenerską amatorkę i miał dość. Wolał trenować sam i wyjechał. A tak na poważnie sezon klapa. Wszyscy beniaminkowie Pogoń wyprzedziły. Dać się przegonić Stomilowi to kompromitacja.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;