poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Walne w Pogoni dopiero za dziewięć dni

Walne w Pogoni dopiero za dziewięć dni

Nie zakończyło się zaplanowane na dzisiaj Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w MKP Pogoń. Na wniosek prezesa Michała Chromińskiego, drogą głosowania zostało przerwane.

Na zebranie przybyło 61 członków klubu. Tuż po rozpoczęciu zebrania prezes MKP Pogoń Michał Chromiński złożył wniosek o przerwę z powodu przedłużonego o baraże sezonu I-ligowców. Większością głosów wniosek został przyjęty, a obrady zostaną wznowione 14 czerwca o godzinie 19:15.

Przed przerwaniem zebrania wybrano: przewodniczącego obrad – Leszka Czapskiego, członka prezydium – Krzysztofa Dębińskiego, sekretarza – Małgorzatę Falkowską i protokolanta – Łukasza Firusa.

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

23 odpowiedzi

 1. Ale jaja wafel prezesa miał racje że zebranie się nie odbędzie i zrobią nas w konia. Chromiński ty nawet nie musisz robič z siebie głupka. Powturzę to co czytałem w innym poście, Kuczyński na prezesa i to jeszcze przed barażami tu nie ma na co czekać. Sezon się przedłużył- to jakieś jaja

  1. Kuczyński to następny gościu z PISu, startował z ich listy w wyborach. W tym mieście nie ma już normalnych ludzi?

 2. A gdzie Jakubik schował się do nory i nawet nosa nie wysadzi, wstyd panie Witku

  1. Nie tylko Pana Witka nie było, zabrakło wielu np. Materskiego, Karasia, Niedziółki i kilku innych z zarządu, czyli wszystko było wcześniej ustalone!!!

   1. Wafel prezesa miał rację już wczoraj pisał że to się tak skończy

 3. Skandal na zebraniu Pogoni – zostało przerwane na wniosek prezesa

  1. Byłem w cyrku Zalewski ale to co było na Walnym Pogoni to dopiero cyrk.:
   1.Słowa Prezesa w czasie wyboru Przewodniczącego „tak na oko jest większość za” -tak usłyszałem. .
   2.Dlaczego piłkarze i sztab trenerski mają wybierać Zarząd skoro dziś są a jutro ich nie ma.- paranoja.
   4 Wybór komisji skrutacyjnej wg mnie powinien być na samym początku.
   5 Przerwa obradach do 14.06.po co.
   Czy wynik bagaży może mieć wpływ na wybór zarządu.
   Panowie delegaci można było złożyć wniosek o przełożenie na 3.07. Jak piłkarzom skończą się kontrakty.
   Byo by łatwiejsze głosowanie.
   Tyle spostrzeżeń

 4. Widziałem dzisiaj prezesa Chromińskiego i widzę że za nic nie odda władzy

  1. To jakieś kpiny!!!Co ma sprawozdanie z działalności klubu do przedłużonego sezonu? Trzeba było przedstawic sprawozdanie finansowe i wtedy poprosić o przerwę przed wyborami nowego zarządu i prezesa. NORMALNI CZŁONKOWIE KLUBU przyjdźcie 14czerwca i odsuncie ten beton od władzy!!!

 5. Tu niestety nic się nie zmieni. Takie podejście pokazuje , że obecny prezes jest mocno przywiązany do stołka i ma poparcie. Pytam po co to Panu? Skoro nie zna się Pan na piłce i robi Pan to charytatywnie podobno. Zniszczy Pan piłkę w Siedlcach bo piłka jest dla kibiców a tych ma się za nic. Zapycha się gęby biletami za Piątaka i bierze trenera a może się uda. Tutaj trzeba zmienić podejście w zarządzaniu ale na to się nie zanosi.

 6. Macie rację. W tym klubie nic się nie zmieni i to na życzenie wielu z nas. Zapytacie dlaczego ? Otóż wielu kibiców w tym z prawem głosu na walnym po meczach nie zostawiają suchej nitki począwszy od stylu ” gry ” do poczynań zarządu. Chcą spotkań, walnego. Przychodzi walne i co robią ? Siedzą cicho uśmiechnięci, podnoszą mandat i grzecznie idą do domu. Prawda jest taka, że od lat wszyscy widzą brak jakości gry, jakości zarządzania itd. Panowie znacie realia tego miasta ale na litość Boską jeżeli klub ma być profesjonalnie zarządzany w kolejnych sezonach to w zarządzie poza przedstawicielami spółek muszą być osoby z odpowiednim wykształceniem managerskim minimum na poziomie wyższym z doświadczeniem w biznesie plus pasja piłkarska. Bez tego nie będzie jakości. Ktoś wspomniał orłów wice prezesów. Faktycznie nie było Jakubika natomiast Materski z Karasiem siedzieli po lewej stronie bliżej Firusa. Pojawiają się głosy dotyczące Leszka Kuczyńskiego. Nie wnikając w przynależności partyjne powinien być już dawno w zarządzie niestety będzie tak jak 2-3 lata temu. Osobom wyżej wymienionym nie będzie na rękę takie rozwiązanie. Sami sobie odpowiedzcie dlaczego ? Cała POGOŃ ZAWSZE RAZEM ! P.s. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy poświecili swój czas i wybrali się do Częstochowy.

  1. Do F3
   Masz rację wszyscy po meczach zmieniają Zarząd Trenera a jak są wybory to nikt się nie odzywa a wielu zebranie nie interesuje. Wczoraj na Walnym było ok 60delegatówi tym ok 20 piłkarzy ze sztabem .a gdzie reszta wiernych kibiców-delegatów którym jak mówią na sercu leży dobro siedleckiej piłki.Jak będzie taka frekwencja 14.06.to wszystko zostanie po staremu. Czas to zmienić .Wg.mnie Miastu nie zależy na dobru piłki w naszym mieście chociaż to wizytówka Siedlec w kraju a ,żeby klubem rządzili nasi.
   Wszyscy którym zależy na zmianach i dobro Pogoni powinni przyjść 14.06.godz.19.15 .i odpowiednio zagłosować.

 7. Kuczyński to są jakieś jaja jak Pogoń grała w 4lidze to nie widziałem go na meczu, jak grała w 3 lidze nie widziałem go na meczu jak grała w 2 lidze nie widziałem go na meczu. Jak facet od LG chciał żeby jego syna wzięli do Pogoni oczywiście jest na każdym meczu. To jest lanser i karierowicz

 8. Panowie nie piszcie że nie było Jakubika i Materskiego bo byli.Do F3 czy nikt się wczoraj nie odzywał ,następnie przyjść może i 100 osób jeżeli nie są członkami stowarzyszenia to nie mają prawa głosu.Ja na każdym walnym zabieram głos ale jeden głos się nie liczy,a ja zostaję najgorszy.

   1. Trzeba wypełnić deklaracje i złożyć w klubie,deklaracje trzeba wziąć w klubie od p.Firusa.

    1. bo jeżeli to tak działa to i tak nie mamy szans z betonem. Firus będzie donosił ilu jest nowych członków i betoniarze przyprowadzą rodziców dzieci z „akademii”.

     1. Podobno w klubie leży kilkanaście wniorków o przyjęcie w poczet członków ale do rozpatrzenia po Walnym.
      Czego się boi Zarząd .
      Najważniejsze aby 14.06. przyszli wszyscy członkowie klubu i zagłosowali.

     2. Trzeba złożyć deklaracje i czekać kiedy zarząd przyjmie w poczet członków stowarzyszenia MKP Pogoń Siedlce,może trwać i pół roku.

  1. Mylisz się każdy głos wypowiedziany głośno ma swoją wagę nawet jak nic nie zmieni.

 9. Ile już lat ten klub balansuje na krawędzi spadku. czas pogonić cały ten beton, wybrać na prezesa kogoś rozsądnego i zatrudnić dyrektora sportowego np. kogoś takiego jak ma wisła płock – kogoś kto ma kwalifikacje, pomysł i zna rynek, kto wprowadzi Pogoń na inny poziom……

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;