sobota, 15 czerwca 2024r.

Bochnak w Pogoni. Kadra nabiera kształtu

Bochnak w Pogoni. Kadra nabiera kształtu

Nowym zawodnikiem siedleckiej Pogoni został skrzydłowy – Mateusz Bochnak. 20-latek przyszedł do biało-niebieskich na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin.

Mateusz Bochnak pochodzi ze Szczecina i w Pogoni stawiał pierwsze kroki. W minionym sezonie rozegrał 31 spotkań w III-ligowych rezerwach i zdobył trzy bramki.

Blisko podpisania kontraktu z Pogonią jest bramkarz – Józef Burta. Wychowanek biało-niebieskich grał ostatnio na zasadzie wypożyczenia z Legii w III-ligowej Victorii Sulejówek.

Do Pogoni nie wróci prawdopodobnie Michał Panufnik. Obrońca zagrał w piątek w sparingu Orląt Radzyń Podlaski ze Stalą Kraśnik. Przyszłość Cezarego Demianiuka i Piotra Krawczyka wyjaśni się w najbliższym czasie.

Sztab szkoleniowy Pogoni planuje włączyć do pierwszej drużyny Sebastiana Krawczyka, grającego ostatnio w rezerwach.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

8 odpowiedzi

 1. Ciekawe ilu wychowanków będzie grało w tym zespole??. A serce ♥ i zdrowie za pogoń na boisku zostawią nowo pozyskanie zawodnicy.

  1. Dajcie juz spokój z tymi wychowankami. Jeżeli beda Na tyle dobrzy to trener na pewno da im szanse w 1. zespole a jak nie będą się nadawać na 2 lige to dalej beda sie ogrywać w rezerwach. Nie mozna na siłę ich wpychac do pierwszej drużyny jak się lekko mówiąc nie nadają

 2. Obojętnie czy wychowanek się nadaje czy nie, nie będzie grał bo każdy wychowanek ma opinię „nie nadającego się”. Dlaczego tak jest ? Bo trenerzy mają swoich menedżerów od dostarczania grajków. Tak jest wszędzie i to jest karygodne. Zawodnik przychodzący zagra piach i trenerzy powiedzą, że potrzebuje czasu,…natomiast wychowanek po jednym meczu ,…jeżeli w ogóle dostanie szanse jest określany „melodią przyszłości”. Smutniejsze jest to, że panowie z Zarządu (wcześniejszego i obecnego) uważają się za mega znawców, a bardzo często się mylą. Dowodem na to jest ciągła obrona przed spadkiem z I ligi i wreszcie spadek, oraz brak przez szereg lat umiejętności wprowadzenia swojego wytrenowanego zawodnika do I zespołu. Pytam się zatem co robią trenerzy ? Każdy trener powinien mieć postawione zadanie osiągnięcia określonego wyniku w lidze, plus wprowadzenie (wytrenowanie) minimum 1-2 zawodników -wychowanków. Zarząd to prości ludzie nie potrafiący wykorzystać bazy treningowej i potencjału klubu. To „przejadacze” pieniędzy ofiarowanych przez Miasto. Tak jest od lat. Działanie w myśli zasady, że ludowi trzeba dać igrzyska, nieważne jakie są wyniki pracy, ważne żeby ktoś to oglądał i żeby można było powiedzieć, że pracujemy dla chwały Siedlec. Od lat ci sami ludzie, niezatapialni, mający swoje układy. Zamieniają się tylko stanowiskami. Temat rzeka.

  1. Kolejny niezadowolony tatuś który ma żal do zarządu trenerów że jego synek nie gra w pierwszej drużynie Pogoni – tylko gra w rezerwach lub innych mniejszych klubach. Drodzy Panowie i Panie jeżeli wasze dzieci były by dobre by grały a są słabo i są tu gdzie są. Jeden z drugim gwiazdeczi zamiast trenować i prowadzić zdrowy tryb życia żeby coś osiągnąć to w weekendy chlaja i palą po dyskotekach i itp. Taka prawda.

   1. @kibic…A może to mamusia, nie tatuś, skąd wiesz ? Trzeba być bardzo prymitywnie myślącym, żeby od razu łączyć taki komentarz z rodzicem. Może być brat, siostra,wujek itd. a może to pisać kibic taki jak ty, mający po prostu swoje zdanie, które ty przedstawiasz po swojemu. Prymitywizm bije od ciebie

    1. Chyba od Ciebie. Prawda boli. Nie jest to tylko moje zdanie. Jak ktoś umie grać i wyróżnia się na tle innych to idzie do pierwszego zespołu a jak nie to niestety jego kariera kończy się na rezerwach.

     1. @kibic…idąc twoim tokiem myślenia, w rezerwach są ci którzy nie umieją grać. Powiedz mi na tle których zawodników Pogoni(nawet tych z rezerw) wyróżniają się ci którzy teraz doszli do Pogoni ? Jak można to zweryfikować, nie widząc ich w meczach ? Pomogę tobie….zweryfikował ich trener,przy pomocy ich menadżerów. Prawdziwa ich weryfikacja będzie w trakcie sezonu i jestem pewien, że wielu będzie psioczyło na tych nowych zawodników, że się nie nadają. Niewykluczone, że będziesz wśród tych narzekających. Wtedy przypomnij sobie moje uwagi.

 3. a ktoś wie co z bramkarzem Piotr smołuch był u nas na testach zostaje czy odchodzi. a na obronę kto do nas przyjdzie ?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;