poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Pogoń zakontraktowała bramkarza. Dwóch wychowanków z umowami

Pogoń zakontraktowała bramkarza. Dwóch wychowanków z umowami

Nowym zawodnikiem siedleckiej Pogoni został bramkarz Piotr Smołuch. Ponadto swoje kontrakty przedłużyli Dominik Barciak i Sebastian Krawczyk.

Piotr Smołuch ma 23 lata i jest bramkarzem. Ostatnio reprezentował Miedź Legnica. W minionym sezonie rozegrał jedno spotkanie w Nice 1 Lidze.

Nowe kontrakty z Pogonią parafowali dwaj wychowankowie – Dominik Barciak i Sebastian Krawczyk. Barciak do kadry pierwszej drużyny został włączony wiosną 2016 roku, ale jeszcze nie zdołał zadebiutować w pierwszym zespole. 20-letni Krawczyk zaczynał karierę w Naprzodzie Skórzec. W barwach Pogoni rozegrał dwa spotkania, jednak wiosną został przesunięty do rezerw. Od nowego sezonu ponownie będzie w kadrze pierwszej drużyny.

W Pogoni nie zobaczymy powracających z wypożyczeń do Orląt Radzyń Podlaski Cezarego Demianiuka i Michała Panufnika. Ten drugi zagrał w ostatnim sparingu Orląt Radzyń Podlaski. Z kolei Piotr Mroziński związał się z ligowym rywalem Pogoni – Stalą Stalowa Wola.

W najbliższą sobotę Pogoń zainauguruje rozgrywki. 21 lipca do Siedlec przyjedzie GKS Bełchatów. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:00.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Zakontraktowanie Smołucha wydaje się dobrym ruchem. Ale największym wzmocnieniem jest pozbycie się Demianiuka. Dobry napastnik, tylko goli nie strzela.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;