poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

W Siedlcach powstanie szkoła tyczki?

Siedlecki Klub Sportowy „FENIKS” zachęca mieszkańców do oddawania głosów na projekt „Szkoła tyczki” w konkursie Lokalni Herosi aby wygrać pieniądze na zakup zeskoku do skoku o tyczce.

Lokalni Herosi to ogólnopolska akcja promująca lokalną przedsiębiorczość w dziedzinach sportu, kultury czy ekologii. W ramach 100-lecia niepodległości zostało wyłonionych 100 inicjatyw przedsiębiorców. którzy zdobyli na realizację fundusze od 10 tys. do 100 tys. zł.

Jedynym projektem z Siedlec biorącym udział w konkursie jest „Szkoły tyczki”. Celem inicjatywy jest zakup zeskoku treningowego do skoku o tyczce o wartości 63 tysiące złotych. Materac będzie stał na stadionie lekkoatletycznym Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ulicy Bolesława Prusa 6.

Aby pomysł został zrealizowany, potrzebuje Waszych głosów. Można je oddawać codziennie do 14 października. Dodatkowo premiowane są głosy oddane przy użyciu paragonu, otrzymanego po zakupach w sklepie Delikatesy Centrum przy ul. Bieszczadzkiej 6.

Link do inicjatywy: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/szkola-tyczki/

 

źródło: własne; foto: organizatorzy

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Żeby powstała szkoła tyczki potrzebne są nasze głosy. Więc szanowni Państwo mobilizacja i zróbmy coś dobrego dla naszego miasta.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;