wtorek, 23 lipca 2024r.

Paweł Sikora żegna się z Pogonią

Paweł Sikora żegna się z Pogonią

Paweł Sikora przestał pełnić funkcję trenera MKP Pogoń. Jego obowiązki tymczasowo przejął asystent Ryszard Kłusek i trener bramkarzy Andrzej Olszewski.

42-letni Paweł Sikora pracował w Pogoni od 21 czerwca 2018. W 12 ligowych spotkaniach odniósł 2 zwycięstwa, zanotował 3 remisy i poniósł 7 porażek. W ramach Pucharu Polski wywalczył z Pogonią awans do 1/16 finału rozgrywek.

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

27 odpowiedzi

   1. Najpierw dają facetowi wolną rękę i dosłownie robi co chce żeby po 3 miesiącach się z nim rozstać jak szczeniacka para w gimnazjum. Ciekawe co z pupilkami trenera, których naściągał do składu. W przypadku biznesu taki błąd nie do pomyślenia, a w Pogoni co pół roku/rok to samo. Wewnątrz klubu kółko wzajemnej adoracji. W takich warunkach nie można się spodziewać lepszych wyników.

 1. Co teraz z leniami co snują się po boisku i robią więcej szkody niż pożytku i psują pracę reszty zawodników? Jaki trener zmusi ich do pracy.

 2. Tak zloch, piszę do Ciebie. Jak masz coś do Pawlusiewicza to napisz transparentnie z imienia i nazwiska albo powiedz mu to w twarz. Pawlusiewicz nie jest trenerem i nie odpowiada za wyniki sportowe. Piszesz „parch”? Grubo. Więc miej odwagę i się przedstaw.

 3. Pseudo dzialaczowi Pawlusiewczowi kilkakrotnie to mowilem i mysle ze wie kro to pisze.jest swinia bez. HONORU.dawno powinien odejsc.liczy sie tylko kasa .

 4. Moim zdaniem dobra decyzja. I w dodatku najwcześniej jak to miało sens. Przed pucharem Polski mogło być trochę za wcześnie, gdyż klub nastawiłby się na grom krytyki w związku z brakiem stabilności. Jest w miarę wcześnie, więc póki co jeszcze Pogoń nie spadła. Myślę, że trudno będzie znaleźć trenera z nazwiskiem i dokonaniami, który będzie chciał objąć drużynę na III szczeblu rozgrywek, w strefie spadkowej i totalnej rozsypce. Ale oczywiście szczerze życzę zarządowi powodzenia. Historia Pogoni od awansu do I ligi to istne pasmo wstydu i nieszczęść. Ale co tu się dziwić? W mieście nie ma ludzi, którzy mieliby kompetencje do zarządzania zawodowym klubem piłkarskim. W ogóle Siedlce to miasto ludzi bez wysokich kompetencji, każdy kto ma trochę oleju w głowie ucieka do Warszawy. Nawet Mostostal jest zarządzany z Warszawy… Piłka nożna to taki papierek lakmusowy sytuacji miasta. Może III liga, czyli IV poziom piłkarski odzwierciedla stan ludzi w Siedlcach?

 5. Pogoń konsekwentnie pikuje w dół. Tak to jest jak co runde wymienia się 12-14 zawodników i bierze byle co. Taki przyjezdny skasuje ile moze i zabierze manatki, ma zero jakiejkolwiek identyfikacji z klubem. Szkoda, bo macie fajną młodzież.

   1. Niby nie. Podonie jak nie mozna cofac sie do przodu. Ale wiesz o co chodzi młody człowieku 🙂

    1. Spoko, widzę, że wiesz o co chodzi! Pozdro człowieku niezależnie od tego ile masz lat!:)

 6. Już od 2 czy 3 meczy było widać że drużyną kieruje Olszewski a Sikora dupska z ławki nie podnosi i siedzi spokojnie.Ciekawe co będzie dalej wstrząs czy okręt tonie dalej????

 7. A ja myślę że nowym trenerem Pogoni będzie Bogdan Zając lub Tomasz Iwan choć to mało prawdopodobne.

 8. zwolnili trenera a reszta sztabu???? HONOROWO I LOJALNIE udaje że to nie ich wina. to on to nie my. kasa kasa kasa…….

 9. a może było tak: siadło wieczorem kilka mądrych głów: spikier, betoniarz, autobusiarz, meblarz, kolejarz, szachista, finansista, kibic…. i tak sobie wymyślili. może by wypierdaczyć trenera piłki nożnej.? mamy takie możliwości i prawo! znamy się na PIŁCE i trzeba go zwolnić. ale tylko pierwszego bo resz6ta jest świetna tylko ten Sikora nawala. reszta jest świetna jak MY. no to zdrowie!!!

  1. trenerem bedzie Igor Gołaszewski (kolega Kosiorowskiego)
   ps. Karawana miernoty Zarządy jedzie dalej…..

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;