piątek, 19 lipca 2024r.

Mecz w szczytnym celu. Zawodowcy z przyjaciółmi zagrają dla Pawła Matłacza (wideo)

MKP Pogoń Siedlce, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce wraz z Komitetem Charytatywnym „Wybieram Siedlce” szykują wielkie sportowe emocje!

Mecz piłkarski: Pogoń i przyjaciele kontra Zawodowa Reprezentacja Siedlec. Będzie to mecz niezwykły. Dlaczego? Dlatego, że będzie to mecz charytatywny. Dla kogo? Dla przyjaciela z boiska! Kilka lat temu wychowanek MKP Pogoń Siedlce Paweł Matłacz w czasie meczu uległ poważnej kontuzji, w wyniku której doznał urazu rdzenia kręgowego, co spowodowało paraliż czterokończynowy.

Dlatego też otwarte serce i pomocną dłoń już po raz kolejny skierujemy właśnie w jego stronę. Mecz z pewnością dostarczy nam wielu wrażeń i emocji, lecz nie o rywalizację tu chodzi. Chodzi o wygraną, wygraną dla Pawła. Połączmy siły, bądźmy tego dnia na stadionie, weźmy ze sobą wiarę, nadzieję i pomóżmy Pawłowi wygrać walkę z przeciwnościami losu. Razem możemy pomóc mu wrócić do pełnej sprawności.

Podczas meczu wolontariusze będą zbierać datki na rehabilitację Pawła, każdy wasz grosz będzie na wagę złota!
Wejście na mecz – BEZPŁATNE
Wasza pomoc dla Pawła –BEZCENNA

• Po meczu ruszy również internetowa aukcja charytatywna, z której dochód oczywiście zostanie przekazany na dalsze leczenie Pawła. Szczegóły wkrótce.

 

źródło: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;