poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

W regionie: Wektra wygrała w Siedlcach (fotogaleria)

W meczu 15 kolejki Wektra Zbuczyn uporała się z Miedzanką Miedzna.

Przed spotkaniem obie drużyny wyszły na boisko w towarzystwie biało-czerwonej flagi o imponujących rozmiarach.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla nominalnych gospodarzy. Już w 6 minucie Damian Wojtyra sprytnym strzałem z rzutu wolnego zaskoczył Damiana Krasuskiego. Wektra ruszyła do odrabiania strat i dopięła swego jeszcze przed przerwą za sprawą Przemysława Jasińskiego.

W drugiej połowie Wektra zadała zabójczy cios. W 67 minucie wynik meczu na 2:1 ustalił Patryk Żółkowski. Miedzanka nie miała argumentów, aby odpowiedzieć.

W 16 kolejce Wektra podejmie Fenixa Siennica, natomiast Miedzanka zagra w Rudzie z Płomieniem Dębe Wielkie.

10.11.18, 13:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Wektra Zbuczyn – Miedzanka Miedzna 2:1 (1:1)

Bramki: Przemysław Jasiński 33, Patryk Żółkowski 67 – Damian Wojtyra 6

Wektra: 91. Damian Krasuski – 5. Damian Golec, 8. Grzegorz Ostojski, 2. Robert Narwojsz, 9. Sylwester Jagielak – 11. Maciej Wróbel (90+2, 32. Cezary Kruk), 4. Dominik Piekutowski (78, 22. Bartosz Kot), 3. Kamil Golec, 20. Maciej Jasiński, 21. Patryk Żółkowski (68, 33. Kamil Bobryk) – 19. Przemysław Jasiński (89, 34. Hubert Borkowski)

Miedzanka: 1. Adrian Supleński – 8. Mateusz Ładosz, 2. Przemysław Wrzosek, 17. Marcin Bierdziński, 18. Michał Sakowski, 15. Łukasz Tarapata (55, 16. Kamil Chudzik) – 4. Bartłomiej Rytel, 3. Damian Wojtyra, 6. Karol Omelańczuk, 7. Radosław Walczyk (87, 14. Adam Dybowski) – 11. Piotr Krysiński

Żółte kartki: Maciej Wróbel 90+1, Damian Krasuski 90+3

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)