niedziela, 21 lipca 2024r.

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w pływaniu im. Marii Żyburowej – wyniki

8 listopada Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem „Otwartych Mistrzostw Siedlec w pływaniu im. M. Żyburowej”. Zawody zorganizowano z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w pływaniu im. M. Żyburowej przeprowadzono na pływalni SP nr 8. Rywalizacja prowadzona była zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zawody rozgrywano w 5 kategoriach wiekowych oraz w kategorii niepełnosprawnych. Uczestnicy rywalizowali w dwóch stylach: klasycznym i dowolnym.

Pierwsza trójka z każdej kategorii wiekowej otrzymywała dyplom, medal lub statuetkę oraz nagrody rzeczowe.

Za organizację zawodów odpowiedzialny był TKKF Siedlce. Współorganizatorem był Urząd Miasta Siedlce oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach.

W załączeniu szczegółowe wyniki zawodów.

WYNIKI

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Witam, w grupie wiekowej 2003-2005 startowała moja córka Wiktoria Wójcicka reprezentująca Katolicką Szkołę Podstawową /KSP/ w Siedlcach. Z załączonych danych wynika, że w ogóle jej tam nie było!
    Za pierwszym bowiem razem /styl dowolny/ nazwisko zostało zmienione na „Wiktoria Wójciak” /KS Neptun !!!/ zaś za drugim /styl klasyczny/ na „Wiktoria Wojnicka”/KS !!!/ Czy to aż tak trudne nazwisko aby podać je prawidłowo ? Proszę o sprostowanie
    Małgorzata Wójcicka

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;