wtorek, 23 lipca 2024r.

Paweł Sikora w ligowym rywalu Pogoni?

Były trener Pogoni Paweł Sikora może poprowadzić ligowego rywala siedlczan Błękitnych Stargard.

Paweł Sikora był trenerem Pogoni od początku tego sezonu. Jego praca w Siedlcach skończyła się jednak dość szybko. 42-letni szkoleniowiec poprowadził biało-niebieskich w dwunastu spotkaniach ligowych, gromadząc w nich zaledwie dziewięć punktów. W związku z tym Sikora 2 października został zwolniony, a jego ostatnim meczem była porażka w Stargardzie z Błękitnymi 0:3.

Od momentu zwolnienia z Pogoni Sikora pozostaje bezrobotny. Niedługo ta sytuacja może ulec zmianie. Pochodzący ze Szczecina trener od nowego roku prawdopodobnie obejmie ligowego rywala siedlczan – wspomnianych Błękitnych Stargard. Sikora już latem był jednym z kandydatów na ławkę trenerską drużyny z województwa zachodniopomorskiego, jednak wówczas zdecydował się przyjąć ofertę z Siedlec. Teraz wiele wskazuje na to, że 42-latek poprowadzi ekipę ze Stargardu. Jeśli tak się stanie, to Sikora w 29 serii gier zawita do Siedlec ze swoją nową drużyną.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Nie obrażając nikogo, ale zachowania tego człowieka w stosunku do swoich ludzi ze sztabu szkoleniowego były dalekie od od normalności

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;