poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Pogoniści po pierwszym treningu

Pogoniści po pierwszym treningu

Siedlecka Pogoń odbyła dzisiaj pierwszy trening po przerwie świątecznej. Na premierowe zajęcia stawił się komplet, 21 zawodników.

Pod wodzą trenera Marcina Prasoła biało-niebiescy treningiem na boisku rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na zajęcia przybyli wszyscy piłkarze MKP Pogoń. Próżno wśród zawodników było szukać nowych twarzy. Dariusz Brągiel trenował indywidualnie.

Siedlczanie jak na razie trenują raz dziennie, w piątek zaplanowano dwie jednostki treningowe. Plan sparingów dostępny jest TUTAJ.

Kadra na pierwszym treningu:

Bramkarze: Józef Burta, Rafał Misztal, Piotr Smołuch

Obrońcy: Sebastian Krawczyk, Paweł Łydkowski, Adam Mójta, Adam Pazio, Armin Pjetrović, Maciej Wichtowski

Pomocnicy: Dominik Barciak, Mateusz Bochnak, Dariusz Brągiel, Kuba Jóźwiak, Piotr Marciniec, Tomasz Margol, Damian Mosiejko, Sebastian Pociecha, Andrzej Rybski, Bartosz Wiktoruk

Napastnicy: Adrian Paluchowski, Kamil Walków

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Kiedy zarząd znajdzie strategicznego sponsora? Wróć… Czy zarząd znajdzie strategicznego sponsora? Wroć… Czy zarząd szuka strategicznego sponsora? Wroć… Czy zarząd wie, że trzeba zacząć szukać strategicznego sponsora? Wróć… Czy zarząd wie, co trzeba zrobić, żeby zacząć szukać strategicznego sponsora? Wroć… Czy zarząd wie, że pieniądze z budżetu miasta niedługo się skończą?

    1. Chodzą plotki że Zarząd zastanawia się nad wycofaniem pierwszej drużyny bo miasto zakręciło kurek z kasą. Ratunek dla Pogoni to przekształcenie w SA strategiczny sponsor ale kto tu przyjdzie skoro wszędzie same darmozjady w klubie na czele z Panem K. P. i pseudo trenerami od młodzieży i itp.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;