niedziela, 14 lipca 2024r.

Wyższe opłaty w akademii Pogoni

Na fanpage’u roczników 2005 i 2006 Pogoni Siedlce pojawiła się informacja o podniesieniu opłaty za uczestnictwo w treningach. Od 1 lutego stawka ma wynosić 100 złotych.

„Decyzją Zarządu klubu MKP „Pogoń” wprowadza się zmianę opłaty miesięcznej za uczestnictwo w zajęciach treningowych i z dniem 1. 02. 2019 r. wynosi 100 zł.” – można przeczytać na fanpage’u.

 

źródło i foto: Pogoń Siedlce rocznik 2006 i 2005

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

 1. Nie minęło 2 lata i wzrost z 60 na 100 brawo panowie.!!!! A co daje klub stroje które muszą wystarczyć na 4/5 lat bo kasy brak. A co daje jeszcze klub to niech każdy rodzic dziecka się wypowie. Pozdrawiam

  1. A co wg Ciebie powinien dawać klub ? Wypisz ze szczegółami, żeby było wiadomo. Składki to norma w klubach. W innych dziedzinach w których organizuje się zajęcia w Siedlcach, też płaci się składki.

  2. A Ty myslisz ze na jakiekolwiek zajecia dodatkowe chodzi sie za darmo??Dla przykladu moja córa chodzi na robotyke.Miesiecznie 100zl za 4, słownie cztery zajecia w miesiacu.

 2. sitnik mówił że nie będzie oferty gorszej dla mieszkancow ze wzgledu na ciecia ale kazdy logicznie myslacy wie ze tak sie nie da

  1. Trzeba podziękować panu Sitnikowi ,który obciął dotacje na siedlecki sport..

   Kibice wszystkich dyscyplin panu za to podziękują przy następnych wyborach.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;