Piątkowy remis z Motorem (fotogaleria)

W kolejnym meczu kontrolnym podopieczni Marcina Prasoła zremisowali 1:1 z III-ligowym Motorem Lublin.

W ekipie Pogoni wystąpił nowy zawodnik testowany. Był to boczny obrońca Marcel Ziemann, który ostatnio grał w Stomilu Olsztyn, a jesienią pozostawał bez klubu.

Pogoń szybko wyszła na prowadzenie. W 14 minucie Piotr Marciniec zagrał do Sebastiana Pociechy, a ten znalazł się w sytuacji sam i pokonał bezradnego golkipera gości. 32 minuta: Adam Mójta uderzył z rzutu wolnego i piłkę lecącą w okienko z trudem na róg sparował Paweł Łakota.

W 54 minucie Damian Mosiejko strzałem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza Motoru, jednak ten popisał się dobrą interwencją. Dwanaście minut później Motor doprowadził do remisu, a na listę strzelców wpisał się Michał Paluch, który po podaniu Kamila Poźniaka wykorzystał sytuację sam na sam z Rafałem Misztalem. Przyjezdni w drugiej połowie lepiej radzili sobie na boisku od siedlczan. Osiem minut przed końcem spotkania strzał Szymona Raka z kilku metrów szczęśliwie obronił Rafał Misztal.

Kolejnym sparingpartnerem Pogoni będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Ten pojedynek odbędzie się w piątek, 15 lutego o godzinie 17. Dzień później o godzinie 10 siedlczanie zmierzą się z rezerwami Legii Warszawa.

08.02.19, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Motor Lublin 1:1 (1:0)

Bramki: Sebastian Pociecha 14 – Michał Paluch 66

Pogoń: 95. Piotr Smołuch (46, 12. Rafał Misztal) – 77. Adam Pazio (46, 5. Sebastian Krawczyk), 4. Tomasz Margol (46, 14. Maciej Wichtowski), 3. Adam Mesjasz (46, 99. Paweł Łydkowski), 11. Dariusz Brągiel (46, 29. Bartłomiej Olszewski) – 24. Sebastian Pociecha (46, 17. Mateusz Bochnak), 23. Damian Mosiejko (65, 3. Adam Mesjasz), 16. Bartosz Wiktoruk (46, 7. Kacper Szymankiewicz), 21. Piotr Marciniec (46, 10. Andrzej Rybski), 6. Adam Mójta (46, 8. Marcel Ziemann) – 87. Adrian Paluchowski (46, 9. Kamil Walków)

Motor: Paweł Łakota (46 Adrian Olszewski) – 14. Maksymilian Cichocki, Bartosz Waleńcik (73, 3. Robert Majewski), 27. Michal Ranko, 2. Michał Wołos (46, 19. Marcin Michota) – 20. Dawid Kamiński (32, 10. Dawid Pożak), 23. Szymon Kamiński (46, 18. Michał Gałecki), 16. Kamil Poźniak (73, 25. Jakub Buczek, 15. Grzegorz Bonin (46, 94. Michał Paluch), 11. Konrad Nowak (46, 7. Piotr Darmochwał) – Mateusz Majewski (66, 77. Szymon Rak)

Żółte kartki: Kacper Szymankiewicz 63 – Szymon Kamiński 35, Piotr Darmochwał 85

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)