wtorek, 23 lipca 2024r.

Zmiany w Pogoni. Jaka będzie przyszłość siedleckiego klubu?

Pogoń Siedlce poinformowała, że 2 kwietnia odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu.

Zarząd Miejskiego Klubu Piłkarskiego „Pogoń” Siedlce, działając zgodnie ze Statutem (Par. 19, ust. 2, lit. a) na podstawie uchwały nr 2/2019 z posiedzenia Zarządu z dnia 26 lutego 2019, zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu, które odbędzie się 2 kwietnia (wtorek) o godz. 16:30 w I terminie i godz. 16:45 w II terminie w Siedlcach w sali konferencyjnej Hotelu IBIS.

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu zostaje zwołane w celu podjęcia uchwały w sprawie przekazania sekcji piłki nożnej MKP Pogoń Siedlce do nowo powstałej spółki.

Klub będzie mógł być przekształcony w spółkę najwcześniej po zakończeniu sezonu. O wszystkich zmianach i decyzjach będziemy informować na bieżąco.

źródło: własne/MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

22 odpowiedzi

 1. I bardzo dobra decyzja Pana Sitnika.klub po zakonczeniu sezonu bedzie zadluzony na kwote 1 miliona zlotych.jest chetny na klub spiza Siedlec i jest w stanie utrzymac klub w 1 lidze.tylko jest jeden problem.domyslacie. sie?

  1. Wszyscy się domyślają pewnie Maciaszczyk Stefan a ten milion to skąd jak Klub słynie z stabilności i wypłacalności.

 2. To jest Czeski film nikt nic nie wie,członkowie dowiadują się z prasy o walnym nadzwyczajnym,CO JEST GRANE.

 3. Sprawa jest jasna-kasa jest pusta, Prezydent nie jest zainteresowany sportem w Siedlcach. Czeka nas IV liga. Tyle w temacie. Ze swojej strony dziękuję Panie Prezydencie za zaoranie Pogoni :/

 4. Tak czy siak od nowego sezonu bedzie nowy wlasciciel.z centralnej Polski.a pseudo dzialacze typu Pan Firus i resta aut.za Pana Kudelskiego mieli cieple posadki.oczywiscie nic do nich nie mam.ale taki jest fakt

 5. Od nowego sezonu kolego to my będziemy w IV lidze. Zadowolony jesteś? Taki jesteś inteligentny to czemu sam za rządzenie się nie weźmiesz? Pozyskaj sponsorów daj parę dobrych pomysłów. Bo póki co to tylko jedziesz po wszystkich, ale chyba tylko to potrafisz.

  1. @kry…po to został wybrany Zarząd, który dobrał pracowników, żeby działąc. Pozyskiwać sponsorów, przyciągać swoimi mądrymi decyzjami i rozwojem klubu kibiców na trybuny. Oni od lat są w Zarządzie i uważają się za jedynych znawców w kwestii piłki nożnej w Siedlcach. A Ty krytykując innych, ilu pozyskałeś sponsorów, ile pomysłów dorych posunąłeś ? Tyle samo co ci których krytykujesz.

 6. Do kry.moge sie z Toba spotkac i podyskutowac.póki co to cala zgraja darmozjadow i nieudacznikow cieple posadki.jak miasto fawalo kase to sie bralo a jak miasto odcielo tlen to wielki płacz

  1. DO ZARZĄDU KLUBU MKP POGOŃ SIEDLCE
   Informacja internetowa o Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu członków klubu, nie jest oficjalnym powiadomieniem o Walnym .
   Proszę o przestrzaganie statutu klubu./terminów /.

 7. Czy moze mi ktos powiedziec czy ktos jest zainteresowany kupnem naszej druzyny?

  1. Był (a może jeszcze jest) zainteresowany spłatą zadłużenia i przejęciem sekcji, ale był długo zwodzony (ponoć chciano aby spłacił długi a niekoniecznie chciano oddać klub).

   1. czas najwyższy pogonić nieudaczników chrominskiego i materskiego…..to jest dobry moment żeby ich rozliczyć, bo od kilku lat nikt tego nie zrobił. dopóki będzie sobie działać to towarzystwo wzajemnej adoracji dopóty nic się nie zmieni

    1. Do Marek Masz racjė ale co dalej..Tych panów wybrało walne.na którym na 120 członków przychodzi 10 kibiców którzy chciebie coś zmieniać.To czyja jest wina że mamy taki a nie inny zarząd.Dlaczego tak mało członków bierze udział w wyborze włodarzy klubu .A może im tylko potrzebne karnety tanie.

   2. Ale to byl ktos z naszych stron czy z Polski? Jesli mozna wiedziec. Dziekuje za odp

   3. @ Jaja..Kto konkretnie ? Stwierdzenie że był nic nie wnosi do dyskusji.

    1. Nie mogę podać kto konkretnie, bo tej osoby/firmy nie reprezentuję i zgodnie z ustawami RODO nie mam prawa. Ponieważ nic nie jest podane oficjalnie więc chcą zachować jeszcze anonimowość. Firma z Polski. Nie jestem członkiem stowarzyszenia, ale Prezes na pewno wie coś na ten temat. Myślę że na walnym członkowie mogą zapytać .

    2. Jeśli masz znajomych w klubie, ale nie w Zarządzie, popytaj myślę że są tacy co wiedzą.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;