poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Trzeci medal dla Rawy Siedlce, drugi dla Posiadały

Drugi dzień Mistrzostw Polski w biegach narciarskich przyniósł siedleckiemu klubowi kolejny medal. Jego autorem jest Arkadiusz Posiadała.

Drugiego dnia Mistrzostw Polski seniorów i U-23 w narciarstwie biegowym odbyły się biegi dystansowe rozegrane techniką dowolną. Kobiety walczyły na dystansie 10 km, natomiast mężczyźni mierzyli się z długością 15 km.

Siedleccy narciarze zaprezentowali się całkiem przyzwoicie. Ósme miejsce w klasyfikacji open (seniorzy + juniorzy) zajął Piotr Sobiczewski, dwunasty był Arkadiusz Posiadała, a szesnasty – Maciej Krajcer. Analizując wyniki kat. U-23, mamy jeszcze lepsze wieści. Otóż na trzeciej pozycji (podobnie jak wczoraj w sprincie) zmagania zakończył Arkadiusz Posiadała. To jego drugi brązowy medal tych mistrzostw!

Narciarki Rawy Siedlce w klasyfikacji open (seniorki + juniorki) plasowały się na odległych miejscach. 29 pozycję zajęła Joanna Bronisz, a 31 była Anna Bielecka. Biorąc pod uwagę klasyfikację U-23, to Bronisz sklasyfikowano na piątej, a Bielecką na szóstej lokacie.

WYNIKI – KOBIETY

WYNIKI – MĘŻCZYŹNI

WYNIKI KOBIETY U-23

WYNIKI MĘŻCZYŹNI U-23

 

źródło: własne / skipol / PZN; foto: PZN

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;