niedziela, 21 lipca 2024r.

W środę mecz, w czwartek skrecz. Paluchowski odchodzi

Adrian Paluchowski złożył oświadczenie o jednostronnym rozwiązaniu kontraktu z Pogonią Siedlce.

Powodem oświadczenia są zaległości klubu wobec piłkarza. Pogoni przysługuje złożenie wniosku do Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych o ustalenie bezskuteczności niniejszego oświadczenia.

Paluchowski w barwach Pogoni rozegrał 54 spotkania, w których strzelił 25 bramek.

Nowym klubem Paluchowski być może będzie Stal Mielec.

 

źródło: własne / 90minut.pl; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

11 odpowiedzi

 1. Biadolenie, że Silnik zabrał, to się pytam gdzie są pieniądze z ubiegłych lat? Jakie pieniądze zostały roztrwonione, szkoda pisać

 2. Pieniądze były na bieżąco przekazywane ze spółek miejskich przez tyle lat i było wiadomo ile ich będzie ale jak Pan Sitnik objął stery to powiedział prezesom spółek żeby nie dawać to sory ale z pieniędzy od reszty sponsorów ciężko utrzymać klub w 2-iej lidze. Mało tego to jeszcze paru sponsorów co dawało już nie daje dzieki nowemu prezydentowi. Nic bez powodu się nie dzieje. Każdy widzi że nastąpiła zmiana prezydenta i kasy nie ma na żadną dyscyplinę w mieście i że miasto było i jest głównym sponsorem. Wiadomo że dla tylu dyscyplin na wysokim poziomie w małym mieście nie ma miejsca i dlatego trzeba skupić się na tych gdzie ćwiczy najwięcej dzieciaków i przyciąga dużo kibiców.

 3. Najlepiej niech nasi koledzy kibice z zarządu wyjaśnią nam całą sytuację. Obiecali na zebraniu że o wszystkim będziemy informowani. Co z kasą co klub miał niby dzisiaj lub jutro dostać od miasta i i który członek zarządu musiał by zrezygnować aby stało się faktem? Prawda fałsz czy plotki?

  1. ciuhak, przecież to wiadome
   Nie opierdalajcie az tak sitnika bo to zdecydowana wina zarządu. Materski kilka dni temu pierwszy raz zobaczył się i rozmawiał na żywo z prezydentem o sytuacji Pogoni a tak wszystko dzięki mediom. I obwiniacie Sitnika? Jak to chyba zarząd powinien latać do prezydenta i upominac się o pieniążki a nie odwrotnie.

   1. A czyja wina jak nie prezydenta. Dopóki nie został prezydentem nie było problemów.

    1. Proste – wykorzystali Sitnika jako tłumaczenie. Ten zaczął zapowiadać obcinanie funduszy (od drugiego półrocza – pytanie na ile to prawda, a na ile zaczęli już obcinać wpłaty), to nagle kasa zrobiła się pusta…

 4. My jako kibice przeżyliśmy fajne chwile związane z grą Pogoni w 1i 2 lidze. Ale to był tylko epizod. Czytając te wszystkie artykuły o Pogoni, dochodzi każdy do wniosku, że koniec naszego klubu jest bliski. Pierdolnie to wszystko jak bańka mydlana. Kurwa, wielka szkoda.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;