sobota, 13 lipca 2024r.

Siedmiu wspaniałych – Stok Lacki Wicemistrzem w Powiatowych Igrzyskach LZS Halowej Piłki Nożnej

12 marca 2019 roku w Zespole Szkół Publicznych w Suchożebrach odbył się turniej piłki halowej szkół podstawowych LZS, w którym uczestniczyły 21 drużyn z powiatu siedleckiego.

Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Stoku Lackim wywalczyli drugie miejsce w turnieju, wygrywając sześć spotkań eliminacyjnych. Przełomowym momentem była wygrana w rzutach karnych ze szkołą z Seroczyna oraz zacięty mecz z reprezentacją Skórca (1:0), co dało bezpośredni awans do finału turnieju.

Drużyna ze Stoku Lackiego powtórzyła sukces sportowy z 2012 roku i zajęła drugie miejsce w Powiatowych Igrzyskach LZS Halowej Piłki Nożnej.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Stoku Lackim: Józef Jastrzębski, Kuba Jaszczuk, Kacper Kozak, Kuba Królikowski, Mikołaj Pluchrat, Bartosz Zawadzki, Kacper Zdunek. Opiekun: Bartosz Rucki.

 

źródło: własne; foto: SP w Stoku Lackim

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Dlaczego nie napiszecie o szkole, która wygrała wszystko i zajęła pierwsze miejsce? Niwiski zawsze będą pomijane? Nie istnieją na mapie powiatu Siedleckiego? Czy to po prostu jakis wybitny sukces Stoku Lackiego?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;