wtorek, 23 lipca 2024r.

Doświadczeni i wykwalifikowani

Zakład Usług Budowlanych Grzegorza Czarnockiego działa nieprzerwanie od 1987 roku.

Firma świadczy usługi remontowo-budowlane w Siedlcach oraz w regionie. Na jej terenie znajduje się hurtownia materiałów budowlanych, w której zatrudniona jest wykwalifikowana kadra, a oferowane przez nią produkty są najlepszej jakości. Wieloletnie doświadczenie poparte zadowoleniem klientów, a także dbałość o szczegóły i wykonanie to największe atuty zakładu. Przez wiele lat firmie udało się wypracować odpowiednie schematy pracy, tak aby świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Mycie elewacji                      

Wizytówką każdego budynku jest czysta i zadbana elewacja, dlatego warto systematycznie dbać o jej stan. Ściany budynków są nieustannie narażone na różne czynniki zewnętrzne, między innymi deszcz, wiatr, śnieg, mróz, a także zanieczyszczenia środowiska. Wszystkie te czynniki powodują pojawianie się na ich powierzchni różnych zacieków, osadów, mchów i glonów, które pogarszają ogólny wygląd budynku i wpływają na trwałość materiałów. Częstotliwość brudzenia ścian zależy od wielu czynników, między innymi odległości od dróg oraz samej konstrukcji budynków. Istotny wpływ mają również użyte do tynkowania materiały, nowoczesne powłoki są znacznie mniej podatne na zabrudzenia w porównaniu ze starymi tynkami akrylowymi. Dużym problemem są także pojawiające się w wielu miejscach różnego rodzaju graffiti. Systematyczne mycie budynku pozwala zachować elegancki wygląd elewacji, jak również wydłuża cykl życia użytych materiałów. Firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach mycia i czyszczenia elewacji.

Prace są wykonywane na wszystkich rodzajach powierzchni, z cegły i klinkieru, jak również różnych odmian tynków. Technologia mycia dobierana jest indywidualnie do rodzaju elewacji, co daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa i ograniczenia ryzyka zniszczenia materiałów. Firma posiada kompletny, niezawodny sprzęt oraz pracowników z dużym doświadczeniem w tego typu pracach. Do mycia najczęściej stosuje gorącą wodę pod ciśnieniem z odpowiednio dobraną temperaturą, w niektórych przypadkach używana jest para wodna. Przy silniejszych zabrudzeniach firma korzysta z profesjonalnych środków chemicznych. Wraz z usługą mycia elewacji zakład wykonuje dodatkowe roboty towarzyszące: obróbkę blacharską, uzupełnienie podbitki, uszczelnienie kominów.

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Wycena prac przedstawiana jest po przeprowadzeniu wizji lokalnej, kosztorys wyliczany zostaje w oparciu o wielkość czyszczonej powierzchni, rodzaj i charakter zabrudzeń. Wszystkie usługi wykonywane są profesjonalnie, starannie, szybko i terminowo, przy dbałości o pełne bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni i otoczenia budynku.

Usuwanie i utylizacja azbestu, papy, wełny mineralnej

Firma od wielu lat zajmuje się utylizacją azbestu pochodzącego z pokryć dachowych. Posiada odpowiednie decyzje i umowy zezwalające na tego typu działalność, oraz zatwierdzony program gospodarki odpadami niebezpiecznymi dotyczący usuwania i transportu materiałów budowlanych zawierających azbest.

Usługa utylizacji obejmuje:

– przygotowanie oceny stanu technicznego wyrobów azbestowych,

– demontaż – transport – utylizację azbestu,

– wystawienie karty odpadu po wykonanych pracach,

– przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędnej do refundacji kosztów związanych z usuwaniem azbestu.

Oferta hurtowni materiałów budowlanych:

– papy ICOPAL,

– cement oraz chemia budowlana,

– cement biały,

– styropian oraz systemy ociepleń,

– artykuły elektryczne i narzędzia,

– wełna mineralna,

– zabudowa gips-karton,

– płyty OSB,

– piasek kwarcowy,

– kruszywo ogrodowe,

– styropian granulowany,

– folie budowlane i membrany dachowe,

– mieszalnia farb i tynków,

– styropian.

Firma prowadzi sprzedaż ekogroszku, węgla workowanego, oraz węgla luzem. Dział handlowy służy pomocą w dobrze odpowiednich produktów lub usług.

Kompleksowa oferta usług firmy:

– mycie, odgrzybianie, malowanie elewacji,

– usuwanie graffiti,

– wycinka drzew – rębak do gałęzi,

– utylizacja wyrobów azbestowych,

– utylizacja pap,

– utylizacja wełny mineralnej,

– zamiatanie placów,

– odśnieżanie placów, ulic, dachów,

– usługi podnośnikami 24 m i 22 m,

– usługa koparko-ładowarki,

– remont budynków, dachów,

– wyburzanie i rozbiórka budynków,

– naprawy wymagające szybkiej interwencji.

Zakład Usług Budowlanych Grzegorza Czarnockiego stale się rozwija. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników w wielu dziedzinach, takich jak budownictwo, ocieplanie, mycie elewacji, prace drogowe, utylizacja. Priorytetem działalności firmy jest profesjonalizm w realizacji usług, wysokie standardy i zadowolenie klienta.

Dane kontaktowe: Zakład Usług Budowlanych Grzegorz Czarnocki, 08-110 Żabokliki, ul. Korczewska 38, telefon: 25 644 07 17 (16). E-mail: biuro@czarnocki.pl, http://czarnocki.pl. Firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00 oraz w sobotę od 7:00 do 14:00.

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;