niedziela, 21 lipca 2024r.

Hit w Siedlcach. Pogoń zmierzy się z Radomiakiem

W starciu 32 kolejki II ligi Pogoń Siedlce przed własną publicznością zmierzy się z Radomiakiem Radom.

Spotkanie między Pogonią, a Radomiakiem rozpocznie się w sobotę 4 maja o godzinie 17:00.

STRACIE LIDERÓW

Radomiak to lider II ligi. Ekipa z Radomia ma na swoim koncie 55 oczek i jest bardzo bliska awansu na zaplecze Ekstraklasy. Pogoń plasuje się na szóstej lokacie i zgromadziła 47 punktów. Natomiast, jeśli chodzi tylko o rundę rewanżową, to siedlczanie są najlepszą ekipą w lidze. Biało-niebiescy w czternastu kolejnych meczach nie poniosła porażki i zdobyła w nich 32 oczka. Radomiak w takiej tabeli jest trzeci i ma o 10 punktów mniej.

BYLI NA POKŁADZIE

Sobotnie spotkanie będzie pełne podtekstów. Trenerem Radomiaka jest były opiekun siedlczan Dariusz Banasik, a w ekipie z Radomia grają ex-Pogoniści Michał GrudniewskiRafał Makowski oraz Meik Karwot. Z kolei w Pogoni są piłkarz z przeszłością w Radomiaku: Dariusz Brągiel i Maciej Wichtowski.

JESIENNE EMOCJE

W jesiennym starciu obu ekip nie zabrakło emocji. Po bardzo dobry i ciekawym spotkaniu Radomiak pokonał Pogoń 3:2. Teraz siedlczanie chcą zrewanżować się swojemu rywalowi.

 

źródło: własne; foto: Karolina Sulej

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. a ja mam ważne pytanie do decyzyjnych z f3,radomiak ma zamiar stac z nami na trybunie?

  2. Aha odpowiedzi nie ma czyli pytanie niewygodne.no nic bawcie się dobrze ja odbijam i z tego co wiem to dużo dobrych chłopaków rowniez

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;