wtorek, 16 lipca 2024r.

Bartosz Wiktoruk najprawdopodobniej opuści Pogoń. Kierunek Ekstraklasa?

Po sezonie Bartosz Wiktoruk najprawdopodobniej opuści Pogoń Siedlce. 20-letni pomocnik znalazł się na celowniku klubów z Ekstraklasy i I ligi.

Wikotruk do Pogoni trafił przed rozpoczęciem sezonu i wraz z upływem kolejnych miesięcy prezentuje się coraz lepiej. Nic więc dziwnego, że dobra postawa młodego zawodnika przykuwa uwagę klubów z wyższych lig. Wiadomo, że od przyszłego sezonu w Ekstraklasie będzie wymóg młodzieżowca, dlatego też każdy piłkarz spełniający te wymogi latem będzie w cenie. Wiktoruk to piłkarz urodzony w 1999 roku, więc będzie młodzieżowcem w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz w I lidze.

Jak udało nam się ustalić, Wiktorukiem interesują się kluby z Dolnego Śląska oraz ze Śląska i pomocnika Pogoni najprawdopodobniej czeka przeprowadzka, w któryś z tamtych regionów Polski. 20-latek ma z siedleckim klubem ważną umowę do końca czerwca 2020 roku. Dla Pogoni to dobra wiadomość, gdyż oznacza to, że dojdzie do transferu gotówkowego. Wiktoruk ma w kontrakcie wpisaną klauzulę odstępnego.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. jak duża jest ta klauzula? wiadomo coś?
    Wiktoruk zasłużył na transfer, niech robi chłopak karierę.

  2. Znając nasz super Zarząd – klauzula pewnie z 1000 zł to zarobimy he he he

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;