wtorek, 23 lipca 2024r.

Plany sparingowe oraz trzon kadry Pogoni na nowy sezon

W Pogoni Siedlce już trwają przygotowania do nowego sezonu. Poznaliśmy plan sparingów zespołu oraz piłkarzy, którzy mają ważne kontrakty z klubem.

Zarząd Pogoni rozmawiał ze wszystkimi piłkarzami o ich planach na przyszłość. Ważne kontrakty z siedleckim klubem mają: Józef BurtaSebastian KrawczykTomasz MargolDamian MosiejkoAdam MójtaBartłomiej OlszewskiAdam PazioPiotr Smołuch i Bartosz Wiktoruk. Ważną umowę z Pogonią ma Dominik Barciak, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu w III-ligowych Orlętach Radzyń Podlaski.

Trwają rozmowy z kandydatami na nowego trenera.

Przerwa w treningach potrwa od 20 maja do 11 czerwca. Rozpoczęcie letniego okresu przygotowawczego zaplanowano na 12 czerwca. W kolejnych dniach odbędą się testy.

Plan sparingów:

21 czerwca – Znicz Pruszków

28 czerwca – do ustalenia

1-6 lipca – zgrupowanie na własnych obiektach

3 lipca – Górnik Łęczna

6 lipca – Wigry Suwałki

10 lipca – do ustalenia

13 lipca – Motor Lublin [Siedlce]

17 lipca – Hapoel Kfar Saba

20 lipca – Legionovia Legionowo [Siedlce]

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Co to za plan, w którym 5 sparingów z 8 zaplanowanych (nie liczę zgrupowania na własnych obiektach) jest do ustalenia ? Tzn. że w tych terminach nie ma żadnego przeciwnika, więc będą sparingi ze Skórcem, Wektrą , Podlasiem Sokołów itd. Powodzenia w rozgrywkach. Jak tak ma wyglądać potem gra Pogoni, to już można napisać, że cel na sezon jest do ustalenia, po wyborze trenera itd. Przyszłość Pogoni jest też do ustalenia.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;