wtorek, 23 lipca 2024r.

Początek zmian kadrowych. Trzech piłkarzy odchodzi z Pogoni

Pogoń Siedlce rozpoczyna letnie zmiany w kadrze. Z zespołem pożegnali się: Kacper Szymankiewicz, Adam Mesjasz oraz Maciej Wichtowski.

Pogoń oficjalnie ogłosiła już odejście trenera Marcina Prasoła. Na razie trzeba czekać na nazwisko nowego szkoleniowca, ale w międzyczasie podejmowane są inne decyzje. W Pogoni w przyszłym sezonie nie zagrają: Kacper Szymankiewicz, Adam Mesjasz oraz Maciej Wichtowski.

O prawdopodobnym odejściu Mesjasza informowaliśmy już jakiś czas temu. Oprócz niego Siedlce opuści Szymankiewicz, który do biało-niebieskich trafił zimą z Wisły Puławy. Młodzieżowiec ten nie był podstawowym piłkarzem, ale odgrywał ważną rolę w zespole, stanowiąc uzupełnienie składy. Na razie listę odchodzących zawodników zamyka Wichtowski. 28-letni stoper opuszcza Pogoń po dwóch sezonach. Był od podstawowym zawodnikiem siedleckiej ekipy, jednak teraz zdecydował się na szukanie nowych wyzwań.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. I po raz kolejny exodus się zaczyna… Na początek posypało się pół bloku obronnego plus całkiem perspektywiczny Szymankiewicz. Z pewnością to nie koniec odejść. Myślę, że niestety większość podstawowego składu odejdzie. To niestety pokłosie odejścia trenera Prasoła, gdyby został pewnie było by inaczej…

  2. Wichtowskiego i Mesjasza bardzo bardzo żal, za Szymankiewiczem tęsknić nie będę. Gdyby miesiąc wcześniej było pewne jakie będzie finansowanie może udałoby się obronę utrzymać. Może.
    Nie jestem przekonany, że większość składu odejdzie, sporo zawodników ma kontrakt na przyszły rok. Na pewno jeszcze odejdzie Bochnak.

    1. Jakby zarząd podpisywał kontrakty na dwa, trzy sezony wtedy byłby spokój. A tak piłkarze się pokazali i pójdą za darmo w Polskę!!!!!!!!!!!!!

      1. Piłkarze lub kopacze idą tam gdzie płacą,Myślę że za bogato było w poprzednim sezonie.Kadra była na czołówkę 1 ligi.Ciągle nasi działacze uczą się piłki.Robią to raz gorzej raz lepiej.Trener Prasoł zrobił dobry wynik bo miał super atmosferę w szatni,a to jest 80 procent sukcesu.Nie każdy trener tak potrafi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;