poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

Pogoń po walnym sprawozdawczym

W sali plenarnej siedziby Urzędu Miasta Siedlce odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków MKP Pogoń Siedlce.

Zebranie rozpoczęło się w drugim terminie. Przewodniczącym został wybrany Leszek Czapski.

Członkami Prezydium zostali Marek Jastrzębski w funkcji sekretarza oraz Michał Chromiński. Protokolantem został tradycyjnie Łukasz Firus. Komisję Mandatową stworzyli Piotr Korbel i Władysław Surowiec, z kolei Komisję Uchwał i Wniosków – Andrzej Mazurkiewicz i Zdzisław Stefanoff.

W dalszej części prezes Andrzej Materski przedstawił sprawozdanie zarządu z działalności w 2018 roku.

Następnie Andrzej Filipiuk, przewodniczący Komisji Rewizyjnej, przybliżył działalność finansową MKP.

W walnym zebraniu uczestniczyło 19 na 140 członków, co stanowiło 14%. To wystarczająca frekwencja do podejmowania uchwał.

– Przed sezonem 2019-20 nie ma szans na przekształcenie Pogoni w spółkę akcyjną – poinformował prezes Materski. – Spółka to znak czasów. Wszystkie kluby w ekstraklasie muszą działać w tej strukturze, wiele klubów w pierwszej lidze również funkcjonuje jako spółki.

Członkowie klubu jednogłośnie przyjęli uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania zarządu z działalności w 2018 roku oraz zatwierdzenia sprawozdania Komisji Rewizyjnej za 2018 rok.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

18 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje dla członków klubu.
Na 140 decyzję dotyczącą działalności Pogoni podejmuje 19 osób w tym cały Zarząd.
l my chcemy coś zmienić w klubie ?
To jest chore.

Dziękujemy za tak wyczerpujące informacje. Dowiedziałem się że 14 członków wystarczy do podejmowania uchwał. Brawo.

Maro- byleś jako członek?

Już nikt nie wieży że w Pogoni może coś się zmienić bo i tak wszystkie decyzje jednoosobowo podejmuje Sitnik przez sowicie wynagradzanego dyrektora Puzona. Kiedy info klubu (Sitnika) o zatrudnieniu Pzona i jakie koszty ponosi podatnik żeby utrzymać tego funkcjonariusza prezydenta

lepszy funkcjonariusz prezdenta Puzon który ma trochę pojęcia o pilce niż samozwańczy eksperci neptycy z zarządu

Utworzenie spółki niemożliwe. Pozyskanie szczodrych sponsorów niemożliwe. W PJS się nie da wygrać.
Prowadzenie działalności zarobkowej niemożliwe. Finansowanie przez miasto w dotychczasowych kwotach niemożliwe. Promocja klubu z prawdziwego zdarzenia niemożliwa. Głupią koszulkę meczową próbuję kupić od pięciu lat i nie mogę. To kpina a nie profesjonalne zarządzanie. Taka wegetacja z dnia na dzień. A przecież tak nie musi być. Na samych gadżetach może klub uzbierać sporą część budżetu.

Wiesz, „starają się”. Jak ostatnio ogłosili, że szukają wolontariuszy (po co zatrudniać specjalistów, jak można się wysłużyć kimś za darmo), to maile się odbijają jako niedostarczone/zablokowane

Do Jaaaa
Nie jestem członkiem klubu.to komentarz do artykułu p. Suleja .
.

Panowie najlepiej siąść d..ę rozwalić i krytykować,a zrobić coś dla klubu to nie,ja też nie zgadzam się z nie którymi członkami zarządu,ale na dzień dzisiejszy tak jest i nic nie można zrobić.

Niestety, klub też musi chcieć współpracować… :/

Jurek, co masz na myśli pisząc „zrobić coś dla klubu”? Jestem kibicem, dopinguję, kupuję bilety, namawiam kogo mogę żeby robił to samo, chcę wydać pieniądze na klubowe barwy i nie mogę bo nie ma gdzie ich kupić. Co według Ciebie jako kibic powinienem jeszcze zrobić dla klubu? Szukać piłkarzy, kosić trawę, dać walizkę pieniędzy? Aha zapomniałem, płace jeszcze uczciwie podatki z których finansowany jest klub, a wiem że nie wszyscy to robią wybierając szarą strefę.

Piotr może źle się wyraziłem,chodzi mi w głównej mierze o członków stowarzyszenia,których jest 140,a na walne przyszło 19,a gdzie była reszta tylko umieją krytykować.Sprawy koszulek zgłoś się do klubu niech ci wytłumaczą.Co do szukania zawodników jest zarząd,koszenie trawy odpowiada ARMS,a walizkę pieniędzy cóż będziesz sponsorem.Odnośnie podatków też płacę,a ty skoro wiesz kto nie płaci podatków ,zgłoś na policję albo urząd skarbowy będziesz wzorowym obywatelem.

nie jest ktoś zainteresowany stworzeniem nowego klubu dla Siedlec? finansowany przez sponsorów, oparty na młodych chłopakach z regionu?

Taki klub już jest i mógłby prowadzić rozgrywki dla wychowanków. To SEMP Pogoń Siedlce. Kontakt z Prezesem to otwarty człowiek więc powinien się zgodzić

SEMP to chyba klub nastawiony wyłącznie na dzieci?

Tak masz rację, lecz oferta na piłkę seniorską może być ciekawa. Może to być alternatywa dla innych stowarzyszeń. Zachęcam do kontaktu z Prezesem

A kto pyta? Sponsorzy czy osoba poszukująca sponsorów.

zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego: kpsiedlce@protonmail.com

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;