poniedziałek, 11 grudnia 2023r.

Brągiel i Zając odchodzą z Pogoni. Napastnik wróci do Siedlec?

Brągiel i Zając odchodzą z Pogoni. Napastnik wróci do Siedlec

Dariusz Brągiel i Tomasz Zając nie przedłużą z Pogonią wygasających umów i odchodzą z klubu. Z Pogonią trenuje napastnik, który w przeszłości występował już w biało-niebieskich.

Dariusz Brągiel w Pogoni występował przez ostatni rok. Wystąpił w 23 spotkaniach. Z kolei Tomasz Zając zasilił Pogoni przed rundą wiosenną. W trakcie półrocznego pobytu w Siedlcach wystąpił na boiskach II ligi 9-krotnie.

Z Pogonią trenuje 34-letni Adam Czerkas, który w przeszłości już występował w biało-niebieskich. Ostatnie pół roku napastnik spędził w IV-ligowych rezerwach Rakowa Częstochowa.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Dzięki bramce Czerkasa na 1:1 zagraliśmy w barażach i spadliśmy z I ligi.

Dawać Adama. To super zawodnik.

Piotr Krawczyk w Górniku Zabrze-http://www.90minut.pl/news/296/news2969741-Piotr-Krawczyk-w-Gorniku.html

Musi mieć zajebistego menago…

dlaczego? ma 24 lata i strzełił 30 bramek w sezonie

Nie musi. W Legionovii strzelał aż miło. Zdobył 26 bramek i był v-ce królem strzelców gr I III ligi.. To spore osiągnięcie, na pewno był obserwowany uważnie i nikt w Górniku nie podjął decyzji pochopnie. Dostanie jakieś szanse i kto wie jak się spisze. W Pogoni nielubiany,,zwłaszcza przez kibiców-fachowców którzy sami nigdy nie grali w piłkę (chyba że w tzw.rozgrywkach P.Koca) ale są najmądrzejsi. Takich w Siedlcach jest dużo.

Zresztą „znawców piłkarskich” nie brakuje również wśród pracowników Pogoni. Od góry do dołu lub odwrotnie,,,jak kto woli.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;