poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

OSM zaprasza na „Święto Mleka”

Setki osób są spodziewane na „Święcie Mleka” przygotowywanym przez Spółdzielnię Mleczarską w Siedlcach.

Celem tego rodzinnego pikniku jest promowanie wśród dzieci i młodzieży mleka oraz produktów z nabiału. Przygotowaliśmy szereg atrakcji i zadań dla każdej grupy wiekowej. Na pikniku odbędą się m.in. zawody na rolkach, rowerze przeciwskrętnym. Dzieci dowiedzą się w czasie zabawy jak na powierzchni mleka zrobić tęczę, co się dzieję, że krowy doją mleko, jakie cukry występują i czym jest laktoza. Nie zabraknie baniek mydlanych, dmuchańców, olbrzymich klocków, dojenia krowy i fotobudki. Przygotujemy również gotowanie na żywo. Wszystkie dania oczywiście będą z produktów nabiałowych.

Wsparcie pikniku zadeklarowała już siedlecka policja, która przygotuje atrakcje i informacje jak spędzić bezpieczne wakacje. Całość poprowadzi dwóch konferansjerów i wcielą się w role sąsiadów rolnika i młodego nauczyciela. Wydarzenie przygotuje i czuwać nad nim będzie agencja eventowa Starek Marketing Group.

OSM w Siedlcach od wielu lat stawia na naturalność, co daje efekty. – Wspieramy sport dzieci i młodzieży, dlatego że być może ktoś sobie o nas przypomni. Zachęcam do spożywania produktów OSM Siedlce, bo są naturalne, czyli najzdrowsze. Przegrywamy konkurencję cenową, ponieważ produkt naturalny zawsze musi drożej kosztować. 29 czerwca zapraszamy wszystkich na Święto Mleka, które odbędzie się na rolkowisku obok naszej firmy. Zapraszamy wszystkich, ponieważ będzie wiele atrakcji dla dzieci. W organizacji pomogło nam wsparcie Funduszu Rozwoju Mleczarstwa – powiedział Marek Czapski, prezes OSM Siedlce.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Super. Będzie też info o swięcie indyka? Szkoda że nic nie ma np. O Pogoni, kps, SKK, Mkk, MKS..

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;