poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

Kolejne decyzje w Pogoni. Nowy asystent Kamila Sochy

W Pogoni doszło do kolejnych zmian. Z klubu odeszli Andrzej Rybski oraz Maciej Wichtowski, nową umowę podpisał Kamil Walków, z kolei asystentem Kamila Sochy został Marcin Płuska.

W Pogoni w ostatnich dniach zachodzi bardzo dużo zmian. W czwartek doszło to kolejnych roszad i ważnych decyzji. Z klubem pożegnało się dwóch piłkarzy, jeden podpisał nową umowę oraz zatrudniono nowego członka w sztabie szkoleniowym.

Barw Pogoni w nadchodzącym sezonie nie będą reprezentowali Andrzej Rybski oraz Maciej Wichtowski. Obaj byli bardzo ważnymi postaciami siedleckiej ekipy w minionym sezonie. Łącznie Rybski występował w Pogoni przez półtora roku i strzelił dla niej 5 goli w 40 występach. Z kolei Wichtowski grał w biało-niebieskich przez dwa sezony, występując w 60 spotkaniach i zdobywając w nich 4 bramki. Obaj piłkarze otrzymali propozycje nowych kontraktów, jednak zainteresowane strony nie osiągnęły porozumienia.

W Pogoni zostaje natomiast Kamil Walków. Napastnik, który w zeszłym sezonie przebywał w Pogoni na wypożyczeniu ze Świtu Skolwin, teraz związał się z siedleckim klubem stałą umową. Walków podpisał dwuletni kontrakt.

Doszło także do zasilenia sztabu szkoleniowego. Nowym asystentem Kamila Sochy został Marcin Płuska. Płuska w przeszłości pracował jak trener Widzewa Łódź oraz Pelikana Łowicz, a następnie pełnił funkcję dyrektora sportowego akademii łódzkiego klubu. Teraz czeka go nowe wyzwanie i będzie on pracował w siedleckim klubie.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda że odchodzą podstawowi i doświadczeni zawodnicy.
Dzięki za grę w Pogonii powodzenia w nowych klubach.

Ciekawe informacje o pracy w Widzewie naszego nowego asystenta są w necie.

Swój chłop wypić lubi nie da se w kaszę dmuchać jak trzeba to i przywali.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;