sobota, 9 grudnia 2023r.

Dwóch wychowanków opuszcza Pogoń. Paweł Łydkowski i Józef Burta trafią do III ligi

Dwóch wychowanków Pogoni nie będzie grało w siedleckiej ekipie w najbliższym sezonie. Paweł Łydkowski i Józef Burta mają trafić do trzecioligowego KKS Kalisz.

Paweł Łydkowski i Józef Burta są wychowankami Pogoni. Obaj w minionym sezonie grali w siedleckiej ekipie. Łydkowski zanotował 14 występów w II lidze i zdobył bramkę w prestiżowym starciu z Radomiakiem Radom. Z kolei występujący na pozycji bramakarza Burta zagrał raz na trzecim poziomie rozgrywkowym. Dodatkowo obaj piłkarze dosyć często występowali w czwartoligowych rezerwach.

W zbliżającym się sezonie obaj zawodnicy nie będą grali w Pogoni. Obecnie Burta i Łydkowski przebywają w Kaliszu. Obaj w najbliższych rozgrywkach mają bronić barw trzecioligowego KKS.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

23 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Mam nadzieję, że to najwyżej wypożyczenie?

Niestety nie. Lydzie skończył sie kontrakt i klub woli najemnikow

Obrona w rozsypce a oni Łydkowskiego oddają od tak sobie zamiast dać chłopakowi więcej szans żeby się ogrywał tym bardziej że to wychowanek na którym być może mogli by zarobić bo źle nie gra i znalazł by dla siebie klub na wyższym poziomie.Być może chodzi o co innego.Szkoda tej decyzji.
Łyda powodzenia i dzięki za emocje z Radomiakiem.

Dziś na konferencji mówią , że teraz stawiają na wychowanków a tu takie info. O co tu chodzi?

To jest polityka SITNIK co innego mówią a co innego robią. SITNIK kazał wszystkich pracowników zwalniać i dlatego wprowadził swoich ludzi aby pilnowali kosztów a tu następne przeczekanie i danie obiecanych pieniądze Danielowi P. w postaci etatu i gdzie te oszczędności. Zarząd zawsze pracował społecznie ale człowiek SITNIKA NIE !!! musi dostać pieniądze przecież miał obiecane. Rada miasta dała pieniądze na klub to już SITNIK stracił motywacje do oszczędzania ? Za te pieniądze powinni podnieść uposażenie tych dwóch młodych wychowanków a nie rozdawać swoim. Co na to rada miasta przecież D.P. mógł wykonywać te obowiązki dyrektora wykonawczego jako członek zarządu… Czytaj więcej »

Panie Ciuhak pierwszy krytykant z Pana. Jak za nic nierobienie były zarząd miał pobierać wynagrodzenie. Doprowadziliście klub do zapaści. To pokłosie tego co Pan Panie CIUHAK robił w zarządzie. Teraz muchy w nosie. Pisze Pan o pracy społecznej w owym zarządzie, jakiej pracy !!! Zawodnicy pokontraktowani byli jak za kasę w ekstraklasie. Gdzie byłeś wtedy człowieku kiedy w Pogoni była najdłuższa ławka w całej lidze polskiej. Kto podejmował decyzję o zatrudnianiu Niemca, Japończyka i wielu innych przepłaconych drewniaków. W końcu będą ludzie z branży a nie z przypadku. Jeden człowiek będzie pracował za czterech. Pytam czy to źle. Brakuje Panu… Czytaj więcej »

Trzeba znać troszeczkę kulisy a dopiero się wypowiadać. Warto podpisywać się z imienia i nazwiska bo aski w strukturach zarządu brak a to co piszesz to bzdury kture SITNIK i jego trole nawet w zarządzie MKP powielaja. A na skraj przepaści doprowadził SITNIK bo lubi zarządzać przez kryzys oile rozumiesz co piszę

Po pierwsze jesteś Pan BURAK i nie jesteśmy na TY. Po drugie dobrze, że już takiego niedouczonego specjalisty nie ma w zarządzie Pogoni. To co piszę to wiedza powszechna i każdy ale to każdy interesujący się sportem w Siedlcach może się dowiedzieć z dostępnych mediów. Kulisy trzeba znać, a to ciekawe lepiej żeby Pan nie chciał żebym kulisy poznawała. Po trzecie sam Pan jesteś trol, który się przyczynił do takiego stanu klubu. Sitnik, a co Sitnik ma do tego jaki syf po was został. To tak jak byś Pan kupił samochód używany wyjechał na ulicę, a ja bym powiedziała, że… Czytaj więcej »

Jednak nic a nic zero wiedzy wiedzą oparta na mediach to żadna wiedzą. A szanowna Pani Aśka poszuka naprawdę kultura buraczana

Wypomina mi Pan kulturę. Łatwo prześledzić Pańskie wpisy i tą „kulturę buraczaną”. W ogóle nie zastanawia się Pan co pisze, mało tego z błędami ortograficznymi. Kandydat na prezydenta, członek zarządu, Panie Ciuhak wstyd. Nie znajdzie Pan kontrargumentów na wasze szkodliwe i destrukcyjne działania wobec naszego klubu. To wy zostawiliście Pogoń w przysłowiowym szambie. To wy podpisaliście roczne kontrakty z Łydkowskim i Burtą. To nasi młodzieżowcy i można było z nimi inne umowy podpisać.To dzięki wam chłopaki ich nie przedłużyli. Aby się rozwijać podjęli decyzję o przejściu do klubu, w którym będą mieli więcej szans. Nikt nikogo nie zwolnił i nie… Czytaj więcej »

Masz dowody podaj do prokuratury. Bo i tak trol to trol. Obrażanie mojej osoby nic ale to nic nie zmieni. A dwaj panowie SITNIKA tak jak on co innego mówią a co innego robią oni odpalili wychowanków z hasłem na ustach „stawiamy na wychowanków”. Życzę zdrowia TROLU Sitnika może brzuch przestanie boleć

A kto tu kogo obraża? Ja Pana w żadnym słowie nie obraziłam. Padałam fakty. Nie moim zadaniem jest podawanie do prokuratury. A tak na marginesie to nosi znamiona działania na szkodę przedsiębiorstwa jakim jest klub. Więc może Pańskie życzenie ktoś spełni kto to może wiedzieć 🙂 O mój brzuch proszę się nie martwić Panie Marku śmiech to zdrowie. Dobrej nocy 🙂

Jakie fakty kobieto nawet brak wiedzy podstawowej klub to nie przedsiębiorstwo. Mówiłem fakty medialne to nie fakty. Wyraziłem swojw zdanie że szkoda tych młodych ludzi a Pani rozdmuchala burzę. Kosiorek też był takim znawca jak DP i co potem Pani mówi że to nasza wina po pięciu meczach się okaże.

Panie Marku a kto zatrudniał dyrektora kosiorowskiego który okazał się świetnym fachowcem? Sitnik? Kto trzymał 30 ludzi na kontraktach ?

Tak masz rację kosiorka zatrudnił zarząd ale i go zwolnił. Za tak długą ławkę odpowiadał właśnie on. Co zarząd źle zrobił to ja wiem i od tego nie uciekam. Ale protestuje przeciwko trolom SITNIKA co polują na zarząd. Ja byłem wybrany w sposób demokratyczny a tych dwóch MJ I DP SITNIK przyjusl w teczce aby budować spółkę a okazało się aby dać posady. Miejcie odwagę pisać pod własnymi nazwiskami.

Tak i uwierzę, że Kosiorek ot tak o zatrudniał sobie zawodników. To zarząd podejmował i podejmuje decyzję o zakontraktowaniu danego zawodnika. Był Pan wybrany w sposób demokratyczny buhaha brzuch od śmiechu mnie boli. Ale to nie Pan to wina Koiorka i Sitnika. Zastanów się chłopie co wypisujesz. Nic mnie tak nie irytuje jak beczący facet, który usiłuje uciec, tak właśnie uciec od odpowiedzialności. Ja też protestuję przeciwko trolom i pozerom takim jak Pan

Widzę że nerwowy puszczają. TrolU SITNIKA

Nerwy e tam nerwy. Największy TROL to Pan Panie Ciuhak. Zabrakło merytoryki prawda. Rozumiem z argumentami się nie dyskutuje.

Żadnych argumentów tylko ble ble ble i wypociny nieswiadomego czlowieka który udaje że coś wie. A ja jestem trolem ale swoim a nie tak jak Pani TROL SITNIKA

Pozostawię to bez komentarza. Nie chce mi się już z Panem pisać.

O ile mi wiadomo to akurat Kosiorowski zbudował zespół który miał do końca szanse na awans. Teraz trzeba dac się wykazać dyrektorowi wykonawczemu – może on zbuduje drużynę którą awansuje. trzymam kciuki

wypuścić tych dwóch chłopaków to dramat

Burta odszedł a może trzecim bramkarzem ma zostać Jacuś.
W Pogoni wszystko możliwe np.Puzon.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;