poniedziałek, 11 grudnia 2023r.

Nowi piłkarze w Pogoni. Marcin Kozłowski oraz Kacper Skibicki z kontraktami

Nowi piłkarze w Pogoni. Marcin Kozłowski oraz Kacper Skibicki z kontraktami

Marcin Kozłowski oraz Kacper Skibicki zostali nowymi piłkarzami Pogoni. Pierwszy podpisał z biało-niebieskimi dwuletni kontrakt, natomiast drugi trafił do Siedlec na zasadzie wypożyczenia.

Marcin Kozłowski od dłuższego czasu przebywał na testach w Pogoni. Piłkarz występujący na pozycji pomocnika wypadł w nich na tyle dobrze, że postanowiono podpisać z nim umowę. Kontrakt Kozłowskiego będzie obowiązywał przez dwa lata.

Kozłowski przez ostatnie 4,5 roku występował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. W minionym sezonie pochodzący z Łukowa piłkarz w 32 meczach w III lidze strzelił 14 goli. Warto dodać, że w przeszłości w barwach Pogoni występowali bracia Kozłowskiego: Mariusz oraz Dariusz.

Kacper Skibicki również przebywał na testach w Pogoni. Skibicki to pomocnik urodzony w 2001 roku, który w minionym sezonie występował w drugoligowej Olimpii Grudziądz, z którą cieszył się z awansu na zaplecze ekstraklasy. W trakcie sezonu został kupiony przez Legię Warszawa, której piłkarzem został 1 lipca. Warszawski klub zdecydował się na wypożyczenie Skibickiego i w związku z tym w najbliższym sezonie będzie on bronił barw Pogoni.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Pomocników mamy wysyp.Potrzeba środkowych obrońców.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;