sobota, 9 grudnia 2023r.

Pokonferencyjne echa. Zmiany na ważnych stanowiskach w Pogoni (wideo)

W środowe popołudnie w hotelu Ibis Styles odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Pogoń Siedlce. Podczas niej dowiedzieliśmy się o ważnych zmianach w klubie.

Podczas konferencji prasowej ogłoszono, że dotychczasowy członek zarządu, a w przeszłości piłkarz i trener Pogoni Daniel Purzycki został dyrektorem wykonawczym klubu. Trenerem bramkarzy będzie Robert Dziuba, a zespół rezerw poprowadzi Damian Guzek.

Każdy z wymienionej trójki przedstawił swoją nową funkcję oraz pokrótce opisał swoje obowiązki i plany na najbliższy okres. Na konferencji obecny także był trener drużyny Kamil Socha, który podsumował pierwszą część okresu przygotowawczego oraz wypowiedział się o najbliższych celach zespołu.

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z całej konferencji prasowej.

https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/495232901046186/?__xts__[0]=68.ARBCZ2jVihNHDh4ShR_qFzLCCrV–gAvSMpxv_hbCcj85pl-FnTBnbzaVcHIk1tMv0uQeT9NbHsj39t7BFudMbSKJcIjVDFUzicp31kyqSeohJCp7JcddTqKtivqrbofm1hk5r3DpKjvF4XsIkle0I-51MJjYCdPSOVxMy0r-NSP3Bcu1sGkOx9wMAcVqTp_7mhy_eZSQRJ7vWkgUoUAsifYf2crJPhDNRvqvnJBDns_SyXTVTNlyiO-naXkvBDQuEW6JhecK-toH7OUGNakV4V-0JD6k3zyJtmVH_nPSazmiQILJdXKO96mtSpMLbCAkE4MSsXQTYG4OtNgZxRpi4j7IDPiIrzKXfw&__tn__=-R

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek

 

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

A kto na nowego kierownika

Wszystko musi zostać w rodzinie

a Skiera gdzie ?

W szkole…..

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;