poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

Niezapomniane urodziny

To już osiem lat. Czas upływa niemiłosiernie szybko, a wraz z nim historia SportSiedlce.pl.

Chyba nikt nie zakładał tak długiego istnienia portalu w momencie, gdy Mateusz Ciulak „rzucił” pomysł o jego stworzeniu. A jednak SportSiedlce.pl powstało, przetrwało i ma się dobrze. Chyba tak dobrze jak nigdy wcześniej.

Przez lata przez redakcję przewinęły się dziesiątki osób. Każda z nich otrzymała szansę na realizację swojej pasji. Jedni przyszli i odeszli, a inni zostali na zawsze. Wydaje nam się jednak, że nie ma osoby, którą potraktowaliśmy niesprawiedliwie lub nie daliśmy szansy.

Portal to wirtualny twór, ale tworzony przez ludzi. SportSiedlce.pl to nie suchy adres, ale grupa osób, które od lat dbają o jak najbardziej rzetelne informowanie o siedleckim sporcie. Jego promocja wynika sama z siebie.

Nie starczyłoby miejsca na podziękowanie wszystkim osobom za istnienie i trwanie portalu. Na wyróżnienie zasługuje jednak Mariusz Saraczewski, właściciel SportSiedlce.pl, który docenił naszą pracę i zainwestował swoje pieniądze w trudnym momencie. Można bez cienia przesady powiedzieć, że bez niego portalu by już nie było.

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość!

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

dopinane wszystko na wakacyjnym turnieju Piłki Nożnej 🙂 Matrix pewnie pamięta

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;